فعالیت ۱۲ نانوایی در اردبیل شبانه‌روزی شد

فعالیت ۱۲ نانوایی در اردبیل شبانه‌روزی شد

به گزارش سراج24؛سید محمد اعتماد شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آرد مورد نیاز ۱۲ باب نانوایی در شهر اردبیل تأمین شده است تا در خدمات رسانی به مردم مشکل نداشته باشند و به صورت شبانه‌روزی فعالیت کنند.

وی گفت: بعد از ابلاغ مصوبه دولت در خصوص سهمیه بندی آرد نظارت‌ها بر نانوایی‌ها شهرستان اردبیل تشدید شد و در این نظارت‌ها برخی نانوایان تخلفاتی ازجمله کم فروشی فروش غیر مجاز و احتکار آرد داشتند که این موضوع با حضور دستگاه‌های نظارتی مربوطه بررسی و ضمن تشکیل پرونده و به مراجع قانونی معرفی شدند.

فرماندار اردبیل افزود: خواهشمندیم مردم شریف شهرستان نیز با توجه به نیاز خود نان تهیه کنند تا در دسترسی همگان به نان مشکل وجود نداشته باشند و همچنین در صورت مشاهده تخلفات در نانوایی‌ها به دستگاه‌های مربوطه اطلاع رسانی کنند تا اقدامات لازم انجام شود.

سید محمد اعتماد دسترسی راحت مردم به نان و ارتقای کیفیت نان را اولویت اساسی در شهرستان عنوان کرد و گفت: در این زمینه با جدیت پی گیر رفع مشکلات هستیم.

وی گفت: با نانواهای متخلف وفق قانون برخورد می‌شود و نانوایی‌های که خدمات رسانی مناسب و نان باکیفیت به مردم ارائه کنند مورد تشویق قرار می‌گیرند.

اخبار مرتبط

اطلاع رسانی درست ستاد مدیریت بحران خسارات سیل دماوند را کاهش داد

بسته های حمایتی ویژه متناسب با حوزه های هنری به فعالان تعلق می گیرد

دولت ارز را رها نکرده است/واگذاری دارائی های راکد

0 نظر

ارسال نظر

capcha