امام جمعه آران و بیدگل:

عزت و افتخار ملت ایران بعد از اسلام و رهبری مدیون سپاه است

عزت و افتخار ملت ایران بعد از اسلام و رهبری مدیون سپاه است

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه آران و بیدگل با اشاره به اقدامات برخی از اسلام ستیزان در کشور سوئد در آتش زدن قرآن کریم اظهار داشت: این جسارت اولین نبودن و آخرین هم نخواهد بود که علت اصلی آنها در ترس از اسلام و آموزه‌های آن است.

وی با بیان اینکه این اقدام وقیحانه اعتقادات بیش از دو میلیارد نفر را جریحه دار کرد، ابراز داشت: این کار توهین به همه ادیان الهی بود چراکه در قرآن همه ادیان تأیید شده است.

امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به اینکه از این خجالت آور تر رفتار دولت سوئد بود، تصریح کرد: دولت این کشور به بهانه آزادی بیان هیچ برخوردی با مسببان این امر نکرد در حالیکه به افرادی که می‌خواستند برای محکومیت این رفتار زشت تجمع کنند، مجوز نداد.

وی با اشاره به رفتارهای متناقض غرب در مورد آزادی بیان خاطرنشان کرد: این رفتارها ثابت می‌کند که شعارهای غرب در مورد آزادی بیان همه پوچ و واهی است.

امام جمعه آران و بیدگل در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن دوم اردیبهشت و سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عزت و افتخار ملت ایران بعد از اسلام و رهبر معظم انقلاب مدیون تلاش‌های مجاهدانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است.

وی همچنین با اشاره به توطئه‌های دشمن در ایجاد تفرقه بین دو ملت ایران و افغانستان افزود: بعد از قرآن، وحدت بین مسلمین کمر استکبار جهانی را شکسته است.

امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به میزبانی ملت ایران از پنج میلیون مهاجر افغانی تاکید کرد: این نشان می‌دهد که مردم و ملت ایران به برادران افغانی خود احترام می‌گذارند.

وی با اشاره به در پیش بودن روز جهانی قدس اضافه کرد: بعد از دو سال که از شیوع کرونا گذشته است، راهپیمایی امسال انشاالله با حضور پرشور و گسترده مردم برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

دشمن غاصب رو به ضعف و "مقاومت فلسطین" رو به قوت است

مراسم عزاداری شب شهادت امام سجاد(ع) با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد

نهضت حسینی در حال گسترش است

0 نظر

ارسال نظر

capcha