به همت گروه فرهنگی «مثل هانیه» صورت گرفت؛

اکران رایگان فیلم و اطعام زنان سرپرست خانوار در ماه رمضان +تصاویر

اکران رایگان فیلم و اطعام زنان سرپرست خانوار در ماه رمضان +تصاویر

به گزارش سراج24؛ روز گذشته 28 فروردین ماه 1401 همزمان با سالروز میلاد پر برکت امام حسن مجتبی(ع)، اطعام نیازمندان و زنان سرپرست خانوار با اکران رایگان فیلم «موقعیت مهدی» به همت مجموعه مردمی و دانشجویی «مثل هانیه» در تهران برگزار شد.

در حاشیه این مراسم زهرا توکلی، مسئول مجموعه مردمی و دانشجویی «مثل هانیه» در گفتگو با خبرنگار سراج24 در خصوص اهداف این مجموعه گفت: انجام کار فرهنگی، امر به معروف و نهی از منکر، برپا نگه داشتن ارزش‌های اسلام و انقلاب، کم کردن فاصله بین دو قشر از خانم‌ها با ظاهرهای متفاوت و ایجاد رابطه صمیمانه و دوستانه میان آن‌ها را می‌توانیم از رسالت‌های مجموعه «مثل هانیه» بدانیم.

وی با بیان اینکه اعضا مجموعه از دانشجویانی هستند که دغدغه اسلام و انقلاب را دارند. ابراز کرد: از سال گذشته تاکنون، برنامه‌های مستمری را در سطح شهر شروع کردیم، مانند برگزاری مراسم میلاد حضرت زهرا(س) که در یکی از کافی‌شاپ‌های شهر تهران در کنار جوانانی با ظاهرهای امروزی و کمی متفاوت اجرا شد.

توکلی همچنین ادامه داد: در برنامه بعد به مناسبت میلاد حضرت صاحب‌الزمان(عج) با برگزاری پویش #انتظارحرکتاست سعی کردیم تا گامی در جهت تعجیل در ظهور برداریم، بدین صورت که هر کدام از مخاطبان باید با حذف یک گناه از خود، دیگران و جامعه تلاش کند.

وی ضمن اشاره به برنامه روز قبل در ماه رمضان و در یکی از مناطق جنوب شهر تهران (شهرک مسعودیه) خاطرنشان کرد: در این مراسم از خانواده‌های ایتام، نیازمندان و زنان سرپرست خانوار دعوت شده که به کمک خیریه آبشار عاطفه‌ها شناسایی شده‌اند.

مسئول گروه مجموعه «مثل هانیه» افزود: این مراسم با اکران فیلم «موقعیت مهدی» آغاز شده است؛ چرا که می‌دانیم میهمانان به دلیل مشکلات اقتصادی، امکان خرید بلیط سینما و استفاده از امکانات فرهنگی را ندارند.

توکلی در ادامه اضافه کرد: در کنار اکران فیلم، پخش ارزاق فرهنگی، اقامه نماز جماعت و در انتها هم اطعام (افطار) با حضور خانواده‌های شهدا از جمله شهدای مدافع حرم مهدی بیدی، مجید قربانخانی، مرتضی کریمی و شهید آتش‌نشان محسن قدیانی را خواهیم داشت.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

چگونه تیپی با تم رنگ مرجانی زنده( رنگ سال 20191) انتخاب کنید؟

VOD تبدیل به سایت دانلود فیلم‌ شد؟

از بی‌هویتی شبکه نمایش خانگی تا برگزاری مراسم کلنگ زنیVOD / محدودیت‌های قانونی ایجاد شبکه VOD/ سازمان سینمایی و وعده‌های تهی ساماندهی شبکه خانگی

0 نظر

ارسال نظر

capcha