محمود عباس در پیامی محرمانه با صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان متحد شد

محمود عباس در پیامی محرمانه با صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان متحد شد

به گزارش سراج24؛ روزنامه یدیعوت احارانوت فاش کرد، در شرایطی که تشکیلات خودگردان فلسطینی در پیامی محرمانه به تل‌آویو آمادگی همکاری علیه مبارزان فلسطینی را داده است، تل‌آویو تهدید به انجام عملیات دیوار بازدارنده 2 کرده است.

ناحوم برنیاع در سرمقاله این روزنامه عبری زبان فاش کرد: تتشکیلات خودگردان فلسطین در پیامی محرمانه به اسرائیل اعلام کرد آمادگی مذاکره برای تغییر سیاست‌های خود را دارد و در همین چارچوب محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان، نماینده‌ای را برای مذاکره با طرف اسرائیلی اعلام و دولت آمریکا نیز نماینده خود را به شکل محرمانه‌ای در این رابطه تعیین کرده است اما اسرائیل حاضر به تعیین نماینده برای خود نیست.

در ادامه این سرمقاله آمده است: از رفتارهای محمود عباس می‌توان به این نتیجه رسید که او بین همکاری روزانه با اسرائیل در مبارزه با عملیات فلسطینیان و فشارهای سیاسی داخلی دست و پا می‌زند در حالی که کابینه اسرائیل می‌داند جامعه (افراطی) اسرائیل حاضر به پذیرش همکاری با عباس نیست.

از سوی دیگر شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی هم فاش کرد، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی به کادرها و هواداران فتح دستور داده است، اجازه شدت گرفتن اعتراضات ضد صهیونیستی را در مسجدالاقصی و اطراف آن نداده و در صورت نیاز خود به سپر انسانی بین دو طرف تبدیل شوند!

اخبار مرتبط

نقاشی هایی برای «شیرین ابوعاقله»

خبرنگاران بی‌ پناه قدس شریف

حمایت غرب از تل‌آویو در ترور ابو عاقله؛ لکه ننگی که پاک نخواهد شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha