«حزب الله» عراق از عملیات استشهادی «بئر السبع» تمجید کرد

«حزب الله» عراق از عملیات استشهادی «بئر السبع» تمجید کرد

به گزارش سراج24؛ به نقل از بغداد الیوم، «ابو علی العسکری» مسئول امنیتی گردان‌های «حزب الله» عراق به عملیات استشهادی کم نظیر علیه رژیم صهیونیستی در بئر السبع واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، مسئول امنیتی گردان‌های حزب الله در جدیدترین مواضع خود از عملیات بزرگ بئر السبع تمجید کرد. وی در این خصوص اظهار داشت: فلسطین متعلق به فلسطینیان است. ما عملیات شهادت طلبانه بئر السبع را تبریک می‌گوئیم.

منطقه «بئر السبع» واقع در اراضی اشغالی سه شنبه شب هفته جاری شاهد یک عملیات استشهادی و مقاومتی بی سابقه و منحصربه‌فرد بود. در جریان این عملیات، یک شهروند فلسطینی به وسیله خودروی خود شهرک نشینان صهیونیست در «بئر السبع» را زیر گرفت و سپس به وسیله سلاح سرد آنها را مورد اصابت قرار داد.

رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند که به دنبال این عملیات ۴ شهرک نشین رژیم صهیونیستی بر اثر شدت جراحات وارده به هلاکت رسیدند. پس از آن نیز مجری این عملیات مقاومتی توسط نظامیان رژیم صهیونیستی هدف اصابت گلوله قرار گرفت و به شهادت رسید. این عملیات مقاومتی کم نظیر در اراضی اشغالی واکنش‌های متعددی را در محافل فلسطینیان و نیز صهیونیست‌ها به دنبال داشت.

جنبش «جهاد اسلامی» ضمن ستودن عملیات «بئر السبع»، آن را قهرمانانه توصیف کرد و مقاومت را عاملی بازدارنده در برابر اشغالگری خواند. جنبش «حماس» هم اعلام کرد که جنایت‌های رژیم صهیونیستی تنها با عملیات‌های قهرمانه رو برو می‌شود. کمیته‌های مقاومت نیز در واکنش به این عملیات مقاومتی اعلام کرد: «عملیات قهرمانانه «بئر السبع» بار دیگر ثابت کرد که ملت فلسطین تا حصول پیروزی به مقاومت مشروع خود ادامه می‌دهند».

اخبار مرتبط

ازسرگیری سیاست ترور، بهای سنگینی برای تل‌آویو دارد

یورش مجدد نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین

فضای سیاسی عراق مثل هوای آن توفانی است؛ آیا نیروهای شیعی به درگیری خیابانی کشیده می شوند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha