آیت‌الله علما: دفاع از حقوق محرومان بالاترین خدمت است

آیت‌الله علما: دفاع از حقوق محرومان بالاترین خدمت است

به گزارش سراج24؛ آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز در دیدار اعضای کانون وکلای استان کرمانشاه، اظهار کرد: ضرورت دفاع از حقوق مظلومان در جامعه مورد تأکید است.

وی با بیان اینکه خدمتگزاری رتبه و موقعیت ویژه‌ای است و هر کسی را شایسته خدمتگزاری نیست زیرا مدافع مظلومان خداست، افزود: اگر کانون وکلا در حمایت از محرومان و احقاق حقوق حقی و قانونی مردم اقدامی انجام دهد بالاترین خدمت است.

آیت‌الله علما با اشاره به اینکه حوزه دادگستری اعم از قضات و وکلا باید برای احقاق حقوق مردم حرکت کنند، گفت: اگر مشکل مظلومی را حل کنید یقیناً نزد خداوند محفوظ خواهد ماند.

امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: شعار ما اسلام است پس باید با سلامت کار کنیم و اساس اسلام بر سلامت کار است و هیچ کجای دنیا چنین شعاری ندارد چرا که این شعار اوج شعور اسلام است و خود سلامت سرمایه عظیمی است.

وی با بیان اینکه در کار‌ها باید بیشتر دقت کرد تا سلامت کار حفظ شود، گفت: سلامت کار باعث فرهنگ والای پاکی و درستی در تمامی حوزه‌ها می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه اظهار کرد: اگر مسئولی در هر مسندی سلامت کار خود را حفظ کند و پاکدست باشد همیشه توانمند، قدرتمند و با اراده تصمیم می‌گیرد لذا این سرمایه را در همه شئون زندگی حفظ کنیم.

اخبار مرتبط

جزئیات تغییر ساعت کاری ادارات/آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان تصویب شد

آخرین وضعیت قانون رتبه بندی معلمان

واکنش تند علمای برجسته اهل‌سنت به هتک حرمت حرم امام رضا(ع)

0 نظر

ارسال نظر

capcha