اجرای طرح ملی منتظران ظهور در دستور کار هلال احمر

اجرای طرح ملی منتظران ظهور در دستور کار هلال احمر

به گزارش سراج24؛ مهدی ولی پور - رئیس سازمان امداد و نجات - در این نشست که با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد با اشاره به نزدیکی فرارسیدن  نیمه شعبان و میلاد باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) گفت:در سنوات قبل در ایام نیمه شعبان، طرح ملی منتظران ظهور به میزبانی جمعیت هلال احمر استان قم در مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار می شد که امسال نیز این برنامه در دستور کار جمعیت هلال احمر قرار دارد.

رئیس سازمان امداد و نجات افزود: در صورتی که شرایط کشور از لحاظ بیماری کووید ۱۹ مساعد باشد، پیش بینی‌های لازم در حوزه‌های فرهنگی، آموزشی، امداد و نجات و درمان اضطراری برای ارائه خدمت‌رسانی به شیفتگان اهل بیت (س) در قالب این طرح انجام شده است.

وی ادامه داد: در نیمه شعبان ۱۴۰۰، سازمان امداد و نجات و استان های معین، جمعیت هلال احمر استان قم را حمایت و پشتیبانی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر رئیس سازمان امداد و نجات در پایان گفت: در نشست‌های هماهنگی آتی، موارد نهایی این امدادرسانی بررسی خواهد شد و ۲۴ الی  ۲۷ اسفند ماه، همکاران، امدادگران، نجاتگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر در مسیرهای پیش بینی شده  آماده همکاری هستند.

اخبار مرتبط

ولی پور: ۲۵ استان کشور درگیر سیلاب شدند

جان باختن ۵۳ نفر در سیلاب‌های اخیر

ماموریت رئیس‌جمهور به هلال احمر برای کمک به زلزله‌زدگان افغانستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha