آخرین وضعیت جاده‌های کشور؛

ترافیک سنگین در محور کرج – چالوس

ترافیک سنگین در محور کرج – چالوس

 

 
به گزارش «سراج24»، سرهنگ مهماندار گفت در استان البرز محور کرج – چالوس از میدان امیر کبیر تا تونل شماره 5 ترافیک سنگین است . 
وی بیان کرد: از تونل شماره 5 تا کندوان و از سیاه بیشه تا پل زنگوله در استان البرز ،هراز از آبعلی تا امامزاده هاشم و استان اصفهان محور اصفهان – تهران ترافیک نیمه سنگین است 
سرهنگ مهماندار در خاتمه  اظهار داشت:در استان چهارمحال و بختیاری محور بروجن –لردگان،استان کهکیلویه و بویر احمد محور گچساران – شیراز، استان خراسان رضوی مشهد –چناران ،مشهد- تربت حیدریه ،استان قزوین محورهای قزوین_رشت ،قزوین – کرج،قزوین-زنجان،قزوین-بوئین زهرا ترافیک نیمه سنگین است.
 
*ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در محور هراز و فیروز کوه
سرهنگ کرانیان  گفت: از ساعت 8 صبح امروز تردد کلیه کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از تهران به آمل و بالعکس تا  ساعت 24 روز جمعه ممنوع است. 
وی در ادامه بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 روزهای 9 .13.14.16 فروردین از رودهن به آب اسک ممنوع است و در این راستا تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روزهای 9 
.13.14.16 از آب اسک تا رودهن در محدوده مشا به صورت یک طرفه است . 
وی اظهار داشت: کماکان تردد تریلر در محور هراز ممنوع است. 
سرهنگ کرانیان افزود: تردد انواع  تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی از ساعت  8 صبح امروز پنج شنبه لغایت ساعت 24 روز جمعه مورخ 16 فروردین سال جاری از تهران به قائم شهر و بالعکس است.
 
*ترافیک نیمه سنگین صبحگاهی در راههای کشور
سرهنگ سلبی در این رابطه  گفت: در استان البرز محور کرج – چالوس از میدان امیر کبیر تا تونل شماره 5و از سیاه بیشه تا پل زنگوله ،محور هراز از آبعلی تا امامزاده هاشم  و استان گیلان محور رشت – قزوین در محدوده منجیل رودبارترافیک نیمه سنگین است .
وی بیان کرد: دراستان قزوین محورهای قزوین – کرج،قزوین – زنجان وقزوین – رشت ترافیک نیمه سنگین است

اخبار مرتبط

انسداد محور کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال

سیل جاده فیروز کوه را مسدود کرد.

جزئیات یک‌طرفه شدن هراز و کندوان

0 نظر

ارسال نظر

capcha