آمریکا پهپاد تعقیب کننده باندهای تروریستی داعش را ساقط کرد

آمریکا پهپاد تعقیب کننده باندهای تروریستی داعش را ساقط کرد

به گزارش سراج24؛ کانال تلگرامی صابرین نیوز از اقدام آمریکا در سرنگونی یک فروند پهپاد که مشغول رصد و پیگیری باندهای تروریستی داعش بود، خبر داد.

صابرین نیوز اعلام کرد که نیروهای اشغالگر آمریکا در تجاوزی آشکار به حاکمیت عراق یک فروند پهپاد متعلق به نیروهای حشد شعبی را بر فراز پایگاه اسپایکر هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش، این پهپاد مشغول انجام ماموریت‌های خود در رصد و پیگیری باندهای تروریستی داعش در صحرای العیث بود.

این در حالی است که صابرین نیوز ساعاتی قبل هم از شنیده شدن صدای انفجارهایی در نزدیکی پایگاه اسپایکر در استان صلاح الدین خبر داده بود

لازم به ذکر است که «عباس الزیدی» یکی از اعضای فرماندهی حشد شعبی در بغداد هم روز شنبه از وجود یک طرح آمریکایی برای انتقال ۱۲ هزار تروریست تکفیری داعش از سوریه به عراق خبر داده بود. 

وی اعلام کرد که آمریکا با ۱۲ هزار نفر از عناصر تروریستی داعش در «حسکه» سوریه در راستای آمادگی جهت انتقال آنها به عراق، مذاکره کرده است.

الزیدی با اشاره به اینکه برخی از سلاح‌های داعش بسیار جدید و مدرن بود و رژیم صهیونیستی سابقه انتقال سلاح به گروهک‌های تروریستی داعش را دارد، بیان کرد که اطلاعات بین‌المللی سلاح‌های پیشرفته‌ای را به گروه‌های داعش عرضه می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد که عراق بعد از حشد شعبی دیگر عراق پیش از حشد شعبی نیست و این جنبش جزء جدایی ناپذیر سیستم امنیتی عراق است که اجازه تکرار سناریوهای تروریستی داعش را نداده و نخواهد داد.

اخبار مرتبط

مسائل عمده مربوط به احیای برجام حل شده است

رسیدگی به اختلاف خانوادگی به سبک پلیس آمریکا با شلیک گلوله

کشف و ضبط ۱۱مجموعه سند سری از اقامتگاه ترامپ از سوی پلیس آمریکا

0 نظر

ارسال نظر

capcha