مخبر:

برای حمایت از تیم ملی فوتبال محکم ایستاده‌ایم

برای حمایت از تیم ملی فوتبال محکم ایستاده‌ایم

به گزارش سراج24؛ محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور پس از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی 2022 اظهار داشت: الحمدالله. به مقام معظم رهبری، ملت عزیز ایران، ملی‌پوشان فوتبال ایران و همه دست‌اندرکاران تبریک می‌گویم. همچنین به مربیان و بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان خسته نباشی و تبریک می‌گویم که این شادی را به وجود آوردند.

وی در ادامه افزود: امشب دو اتفاق حادث شد که یکی صعود به جام جهانی 2022 بود و دیگری اینکه سریع‌ترین صعود به این رقابت‌ها رقم خورد که در طول تاریخ بی‌سابقه بوده است. ان‌شاءالله باقی بازی‌ها را هم ملی‌پوشان می‌برند و افتخارآمیز عمل خواهند کرد.

معاون اول رئیس جمهور همچنین گفت: بعد از پایان مسابقه آقای رئیس جمهور به ملی‌پوشان و مربیان آنها و دست‌اندرکاران تیم ملی خسته نباشید و تبریک گفت. ایشان به مردم، مربیان و مدیران ورزش و فدراسیون هم تبریک گفت.

وی در واکنش به این موضوع که حمایت از تیم ملی برای حضور قدرتمند در جام جهانی خیلی مهم است، گفت:‌ حتماً. محکم ایستاده‌ایم. همه باید کمک و پشتیبانی کنیم تا تیم ملی در جام جهانی موفق باشد و تدارک بیشتری می‌بینیم.

مخبر در پاسخ به این پرسش که آیا حضور تماشاگران خانم در ورزشگاه ادامه خواهد داشت یا خیر، عنوان کرد: اگر مشکلی بابت کرونا پیش نیاید. مردم باید ملاحظه کنند که اُمیکرون شیوع پیدا کرده و اگر کشور وضعیت قرمز پیدا کند، قطعاً این شرایط ادامه نخواهد داشت.

وی در مورد حضورش در میان هواداران تصریح کرد: آدم وقتی تماشاگران را می‌بیند، روحیه دیگری پیدا می‌کند. خواستیم حس تماشاگران را داشته باشیم و تجربه خیلی خوبی بود.

معاون اول رئیس جمهور در پاسخ به این پرسش که آیا پاداشی بابت صعود به جام جهانی به ملی‌پوشان پرداخت خواهد شد یا خیر، گفت: حتماً پاداش می‌دهند.

اخبار مرتبط

اولین دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران برای جام‌جهانی قطعی شد

واکنش سیدجلال به پایان قرارداد با پرسپولیس: به 6 بازی پیش‌ رو فکر می‌کنم!

دولت به هیچ عنوان نسبت به حفاظت از محیط زیست کوتاه نمی‌آید

0 نظر

ارسال نظر

capcha