ظرفیت بخش خصوصی در زمان بحران استفاده شود

ظرفیت بخش خصوصی در زمان بحران استفاده شود

به گزارش سراج24؛ سید جلال سید محمدی عصر یکشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران صومعه سرا با اشاره به هشدار هواشناسی گیلان مبنی بر ورود سامانه بارشی و بارش برف و باران، اظهار کرد: مرخصی تمام مدیران و معاونان عضو ستاد پیشگیری، هماهنگی و مقابله با بحران شهرستان تا پایان هفته لغو است.

وی به آماده باش همه دستگاه‌ها تا پایان هفته جاری اشاره و با بیان اینکه بخشداران، شهرداران و دهیاران با تمام امکانات محلی باید همراه ستاد بحران باشند، افزود: همه اعضای ستاد باید نسبت به همه محله‌ها و بخش‌ها احساس مسئولیت کنند.

فرماندار صومعه سرا با اشاره به اینکه نانوایی‌ها باید آماده باش باشند، تصریح کرد: تا در صورت وقوع بحران نباید چالشی در این حوزه نداشته باشیم و چنانچه نانوایی در ارائه خدمت رسانی کوتاهی کند در تخصیص سهمیه بدون اغماض برخورد می‌شود.

سید محمدی با بیان اینکه در زمان بحران مردم باید مدیریت و حضور میدانی مدیران را شاهد باشند، اضافه کرد: در هنگام بارش برف سنگین، در بازگشایی محورها اولویت با محورهای اصلی، چهارراه‌ها و شریان‌های اصلی، محورهای ارتباطی روستایی به شهر و برعکس است.

وی با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای مقابله با بحران لازم و ضروری است، گفت: از ظرفیت مهمانسراها و مساجد برای پذیرایی و استقرار مسافران استفاده می‌شود.

فرماندار صومعه سرا از راهداری، هلال احمر، بخشداران، شهرداران، دهیاری‌ها و جایگاه‌های عرضه سوخت خواست تا با تمام ظرفیت آماده خدمات رسانی به مردم باشند.

اخبار مرتبط

پویش بهجت عارفان

مراسم بزرگداشت حضرت آیت‌ الله بهجت در شهر رشت

بازی آموزشی اندرویدی «دنیای مشاغل» تولید شد + دانلود

0 نظر

ارسال نظر

capcha