آزادسازی۱۰۰زندانی جرایم مالی کرمانشاه در دهمین مرحله از طرح احرار

آزادسازی۱۰۰زندانی جرایم مالی کرمانشاه در دهمین مرحله از طرح احرار

به گزارش سراج24؛رسول بهرامی پور در گفتگویی اظهار کرد: طی برنامه‌ای که امروز در زندان نسوان کرمانشاه برگزار شد تعدادی از قضات، وکلا و مشاورین حقوقی بسیج حقوقدانان به زندانیان جرایم غیرعمد و مالی مشاوره رایگان ارائه کردند.

وی افزود: طی مشاوره امروز بیش از ۸۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد و مالی مشاوره رایگان حقوقی و روان شناسی دریافت کردند.

مدیر سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه تصریح کرد: بیشتر بانوان گرفتار در بند به دلیل مشکلات مالی در زندان حضور دارند و از خیرین درخواست داریم برای آزادی زندانیان جرایم مالی سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه را یاری کنند.

بهرامی پور بیان کرد: با توجه به اینکه دهمین مرحله طرح احرار و نهضت آزاد سازی زندانیان در سوم بهمن ماه مصادف با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار می‌شود و تعداد ۱۰۰ نفر از زندانیان دارای محکومیت‌های مالی، جرایم غیر عمد، بدهکاران و جرایم غیر خطرناک در سراسر استان کرمانشاه آزاد خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: در برنامه امروز سعی شد که تعدادی از بانوان زندانی شناسایی شوند که با کمک خیرین در دهمین مرحله نهضت آزادسازی زندانیان آزاد شوند.

بهرامی پور همچنین از اهدا تعداد سه هزار جلد کتاب جهت تجهیز کتابخانه‌های زندان نسوان و کانون اصلاح و تربیت از سوی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه خبر داد.

مدیر سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه گفت: از تمام خیران استان کرمانشاه برای پیوستن به پویش نذر رهایی و کمک به آزادسازی زندانیان دعوت می‌کنیم.

اخبار مرتبط

مادر فداکار هرمزگانی زمینه آزادی چهار زندانی محکوم به قصاص را فراهم کرد

بیش از ۶۸هزار زائر اربعین روز گذشته از مرز خسروی به کشور بازگشتند

پیشگیری از عقب‌ماندگی ذهنی 800 نوزاد در کرمانشاه با غربالگری کم‌کاری تیرویید مادرزادی

0 نظر

ارسال نظر

capcha