آیت الله رئیسی به مجلس می‌رود

آیت الله رئیسی به مجلس می‌رود

به گزارش سراج24؛ مجتبی یوسفی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به زمان بررسی کلیات لایحه بودجه سال 1401 در قوه مقننه، گفت: گزارش کمیسیون تلفیق بودجه درباره تائید کلیات بودجه سال 1401 به هیئت رئیسه مجلس واصل شده است.

وی با بیان اینکه کلیات بودجه سال آینده روز یکشنبه هفته آینده در صحن علنی مجلس بررسی می‌شود، ادامه داد: طبق آئین‌نامه‌ای داخلی مجلس رئیس جمهور نیز باید در روز بررسی در پارلمان حضور داشته باشد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس عنوان کرد: طبق هماهنگی‌های که با دولت انجام شده است آیت‌الله رئیسی روز یکشنبه هفته آینده برای دفاع از کلیات بودجه سال آینده در مجلس حضور خواهد یافت.

به گزارش تسنیم، با مصوبه‌ای که اخیراً مجلس شورای اسلامی داشت و مورد تائید شورای نگهبان نیز قرار گرفت و روز گذشته رئیس‌جمهور آن را برای اجرا ابلاغ کرد، روند بررسی بودجه سالیانه در مجلس از این پس دو شوری خواهد بود و ابتدا کمیسیون تلفیق بودجه کلیات لایحه ارائه شده را بررسی و گزارش خود را به صحن علنی پارلمان ارائه می‌کند و در صورت تائید کلیات، کمیسیون تلفیق بودجه به بررسی جزئیات لایحه ارائه شده از سوی دولت می‌پردازد.

اخبار مرتبط

نمایندگان مجلس هفته آینده با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند

خبر خوش برای جاماندگان از دریافت یارانه‌ها

طرح شفافیت قوای سه گانه در دستور کار مجلس

0 نظر

ارسال نظر

capcha