بزرگترین مشکلات خارگ ناشی از کمبود منابع در حوزه زیرساخت است

بزرگترین مشکلات خارگ ناشی از کمبود منابع در حوزه زیرساخت است

به گزارش سراج24؛محمدرضا دشتی زاده عصر دوشنبه در نشست با اصحاب رسانه جزیره خارگ اظهار داشت: نگاه و سیاست اصلی دولت سیزدهم، کارآمدی، پاک‌دستی، مردم‌داری، فسادستیزی و داشتن پیوست عدالت برای تمام امور است.

وی افزود: ثبات و رشد اقتصادی، ایجاد اشتغال مناسب، ارتقای بهره‌وری، جذب سرمایه و ایجاد دیپلماسی منطقه‌ای و مرزی با استفاده از ظرفیت‌های کشورهای همسایه از اولویت‌های کاری این دولت است.

بخشدار ویژه خارگ افزود: رسانه بازوی توانا و بال دیگر مدیران برای پیگیری مطالبات مردم است و تلفیق مدیران و رسانه با اتحاد و یکدلی، بستر ساز توسعه و تحول در استان خواهد بود.

وی تصریح کرد: هیچ موضوع مخفی از مردم نداریم و معتقدیم اعتماد متقابل، موجب همکاری تنگاتنگ بین دولت و مردم می‌شود و متقاعدسازی افکار عمومی نسبت به عملکردهای ملموس دولت باید انجام گیرد.

دشتی زاده خاطر نشان کرد: مهم‌ترین اولویت مدیریت ارشد استان، تسهیل مسیر سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف است؛ کسی که در راه نجات اقتصاد و توسعه جزیره قدم بر می‌دارد مستحق تکریم و منت است.

بخشدار ویژه خارگ گفت: بزرگترین مشکلات جزیره ناشی از کمبود منابع و در حوزه زیرساخت است و در صورتی که نتوانیم این مشکل را حل کنیم نمی‌توانیم ادعای حل مشکلات دیگر را داشته باشیم، باید اکوسیستم فناوری در جزیره شکل بگیرد.

دشتی زاده افزود: ورزش، اصلی‌ترین مؤلفه شور و نشاط در جامعه است، وضعیت ورزش جزیره با این‌همه ظرفیت و زیر ساخت قابل قبول نیست و یکی از دغدغه‌های من بهبود وضعیت موجود است.

اخبار مرتبط

صیادان جزیره خارگ همچنان چشم انتظار تکمیل پروژه‌ها هستند

امام جمعه خارگ: مجلس طرح شفافیت را تصویب کند

تشریح برنامه های دهه فجر در جزیره کیش

0 نظر

ارسال نظر

capcha