مردم دز سوم واکسن کرونا را تزریق کنند ‍

مردم دز سوم واکسن کرونا را تزریق کنند ‍

به گزارش سراج24 از همدان؛ علیرضا قاسمی‌فرزاد ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا با بیان اینکه وضعیت رنگ‌بندی کرونایی کبودر آهنگ همچنان زرد باقی شهرهای استان آبی است اظهار کرد: ترغیب و تشویق مردم توسط مسئولان، برای تزریق دُز سوم واکسن کرونا مورد تاکید است.

وی با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و زدن ماسک در اولویت عموم مردم استان باشد افزود: طرح موثر شهید سلیمانی به‌طور جدی پیگیری و با قوت و قدرت انجام و اجرا شود.

استاندار همدان با اشاره به اینکه کمیته آموزش و پرورش در تجهیز مدارس استان به تهویه تلاش کند و گزارش اقدامات انجام شده را نیز به ستاد استانی کرونا ارائه کند تأکید کرد: سهل‌انگاری، عادی‌انگاری و عدم توجه به زدن ماسک، میزان شیوع کرونا در استان را گسترش می‌دهد بنابراین مردم باید پروتکل‌ها را رعایت کنند.

وی با تأکید بر لزوم نوسازی مدارس استان و نصب تهویه، حفظ جان و سلامت دانش‌آموزان را در اولویت دانست و گفت: مسئولان آموزش و پرورش در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی دانش‌آموزان در مدارس، اهتمام جدی داشته باشند‌.

قاسمی‌فرزاد با اشاره به اینکه میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی مردم استان در شرایط کرونا کاهش یافته است، تاکید کرد: مردم باید عادی‌انگاری پرهیز و پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

وی با بیان اینکه مقررات و دستورات طرح سکوی هوشمند مدیریت کرونا در استان، به‌طور جدی انجام و اجرا شود گفت: با هرگونه تجمع در شرایط کرونایی در سطح شهر‌ها در استان، طبق قانون برخورد شود.

اخبار مرتبط

نخستین محموله واکسن کرونا به ونزوئلا صادر شد

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

رصد روزانه وضعیت بازارهای استان همدان/‌ چند انبار احتکار ‌شناسایی شد‌

0 نظر

ارسال نظر

capcha