برگزاری دوره جریان شناسی امور زنان و خانواده

برگزاری دوره جریان شناسی امور زنان و خانواده

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی سازمان فضای مجازی سراج، دوره جریان شناسی امور زنان و خانواده به همت سازمان فضای مجازی سراج مرکز امور بانوان استان فارس برگزار می‌گردد.
این دوره در سرفصل‌های تحلیل عملکردها و عمل نکرده‌های مراکز رسمی و غیر رسمی در حوزه زن و خانواده، تبیین جایگاه ستادی معاونت امور زن و خانواده ریاست جمهوری (آشنایی با وظایف مشاوران امور بانوان وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها و سازمان‌های تابعه)، بررسی اثرگذاری کنش اجتماعی و رسانه‌ای بر مباحث حوزه زنان و خانواده، تحلیل گفتمان و سیاست‌گذاری دولت‌ها در امور زن و خانواده، تحلیل و بررسی جایگاه امور زن و خانواده بعد از انقلاب اسلامی و چگونگی دستیابی به گفتمان مطلوب در این حوزه، سیر تحولات تاریخی مسائل زنان، زنان در مجلس شورای اسلامی، صفر تا صد ائتلاف اسلامی زنان و جریان‌شناسی امور زن و خانواده توسط اساتید محترم توران ولی مراد، سکینه سادات پاد، زهرا عباسپور و منیره افشین‌پور ارائه خواهد شد.
این دوره از ۱۳ دی‌ماه در ده جلسه طی روزهای دوشنبه ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰ به صورت مجازی و رایگان برگزار خواهد شد. علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام به این لینک مراجعه نمایند.

اخبار مرتبط

دستگیری اعضای باند راهزنان مسلح در اهواز

اسلام پایه گذار آزادی اجتماعی زنان است

نگرانی از بزرگترین تخریب تاریخ معماری ایران در شیراز

0 نظر

ارسال نظر

capcha