شهیدمجید مریوند: تا وقتی دشمن به خاک وطن چشم دوخته، بجنگید

شهیدمجید مریوند: تا وقتی دشمن به خاک وطن چشم دوخته، بجنگید

به گزارش سراج24 از همدان؛ «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

 تبرک لحظاتمان با شهید مجید مریوند؛

بسم‌الله القاصم الجبارین

شکر خدا را که لطفش شامل حال این بنده گنهکار شد و دنبال قافله عاشقان راه عشق را پیمودم. برادران و خواهران! شما فرمان امامتان را لبیک گفتید اما مشیت الهى بر این بود برخی بمانید و پاسدار خون شهدا و انقلاب اسلامى باشید انقلابى که دستاورد زنان و مردان حق‌جویى است که مشت‌هایشان را گره زدند و چون به ریسمان الهى چنگ زدند دیگر دریا شدند و دیدید که این دریا چگونه بر سر حکومت ظلم و طاغوتیان فرود آمد و همه آنها را غرق کرد.

بدانید روزى که این جنگ پایان بپذیرد شما نباید سنگر خود را خالی کنید تا زمانى که دشمن ما شیطان بزرگ چشم به این خاک زرین دوخته باید بجنگید امروز در جبهه جنگ فردا در جبهه فرهنگ و اقتصاد و ...

پیرو کلام امامتان باشید که حضرت امام خمینى همچون جدش اباعبدالله چراغى است براى هدایت راه شما.

خواهرم در حفظ حجاب خود بکوش که حرمت و پاکى چادر شما حاصل خون هزاران شهید انقلاب است و دشمن از چادر شما هراسان است،
خود را از سیاست دور نکنید و مراقب سیاست‌هاى غلط و سیاست‌هاى غربى باشید، نگذارید افراد سست عنصر ارکان دولت را به دست بگیرند و از آنان دورى جوئید که دینشان را به نیم نگاهى از سوى دنیا می‌فروشند.

مطیع فرمان رهبرى باشید مواظب حق‌الناس باشید و به کسى ظلم نکنید؛ دعا کنید که سرنوشتتان چون سرنوشت کوفیان رقم نخورد و سعى کنید پایه‌هاى دینتان را محکم کنید و از خوارج برحذر باشید که در هر زمان دنیا فریفتگانى چون نهروانیان که اعتبار گذشته‌شان فریبشان داد و چون چشم دل نداشتند خداوند هم پرده‌ای بر چشمان و گوش‌هایشان انداخت و دیدید که عاقبتشان چه شد.

نمازتان را بر همه کارها ارجع بدانید که ما براى دینمان می‌جنگیم و نماز نیمى از دین ما است قرآن را بخوانید و به آن عمل کنید و به حفظ آن بپردازید که قلبى که حافظ قرآن است پر از نور الهى است.

وصیت من به مادرم این است صبور باشید و تو اى پدرم در تحمل به اباذر اقتدا کن و زبانت را براى پیشبرد انقلاب به کارگیر، دعاى شما بدرقه راه آخرت من است. والسلام

اخبار مرتبط

6243 نفر شهید شدند تا خرمشهر آزاد شد

نماینده دادستان:متهم دارای تفکرات تکفیری بوده است/متهم:اقرار میکنم اشتباه کردم

کنگره شهدای روحانی در شهر مقدس قم برگزار می شود/آشنایی با نقش روحانیت در انقلاب اسلامی

0 نظر

ارسال نظر

capcha