لزوم نظارت بر رعایت پروتکل‌ها در مدارس و دانشگاه‌ها/ واکسن‌نزده‌ها زودتر اقدام کنند ‍

لزوم نظارت بر رعایت پروتکل‌ها در مدارس و دانشگاه‌ها/ واکسن‌نزده‌ها زودتر اقدام کنند ‍

به گزارش سراج24 از همدان؛ علیرضا قاسمی‌فرزاد ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا، ضمن تقدیر و تشکر از کادر بهداشت و درمان استان اظهار کرد: هماهنگی، تبیین و اجرای طرح سکوی هوشمند مدیریت کرونا در ادارات دولتی در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه  وضعیت رنگ‌بندی کرونایی ملایر، بهار و نهاوند آبی و سایر شهرها زرد است گفت: باید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در کلاس‌های دانشگاه‌ها در استان نظارت بیشتری انجام شود.

استاندار همدان با اشاره به اینکه میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نصب تهویه در تمام کلاس‌های مدارس استان نظارت و کنترل شود افزود: اتاق بازرگانی، اتحادیه اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت، بازارایان را به تزریق واکسن ترغیب کنند.

وی با بیان اینکه فرهنگیان و اساتید دانشگاه استان برای تزریق واکسن اقدام کنند گفت: از تمام ظرفیت‌های استان در راستای اقناع‌سازی و عدم عاد‌ی‌انگاری مردم نسبت به کرونا استفاده شود.

قاسمی‌فرزاد با اشاره به اینکه طی هماهنگی با طلاب حوزه علمیه استان، در راستای ترغیب مردم به تزریق واکسن اقدام شود اظهار کرد: فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان در راستای تشویق و ترغیب مردم به تزریق واکسن ورود کنند.

وی با بیان اینکه تزریق دز سوم واکسن برای افراد بالای ۶۰ سال در استان تسریع یابد گفت: در راستای تامین دارو و تجهیزات لازم بهداشتی اقدامات لازم انجام گیرد و کمیته‌های زیرمجموع ستاد استانی مدیریت کرونا، فعالیت‌های خود را تقویت و گسترش دهند.

اخبار مرتبط

وزیر آموزش و پرورش فردا به یزد سفر می کند

تحریم‌ها فرصتی برای خودکفایی در تولید واکسن و دارو ایجاد کرد

فاز نخست انتقال آب از سد تالوار تکمیل شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha