رئیس سازمان بسیج:

به دستور فرمانده کل سپاه برای حل مشکلات ورود کرده‌ایم/ همه ظرفیت‌های ‌بسیج را به میدان خواهیم آورد

به دستور فرمانده کل سپاه برای حل مشکلات ورود کرده‌ایم/ همه ظرفیت‌های ‌بسیج را به میدان خواهیم آورد

به گزارش سراج24؛ سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج صبح امروز در آیین افتتاح طرح آبرسانی به 63 روستای استان کرمان که در روستای زین‌آباد رفسنجان برگزار شد با اشاره به اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی یک مصلح جهانی بود اظهار داشت: شهید سلیمانی با هدایت رزمندگان جبهه‌های مقاومت و با هدایت مدافعین حرم با لشکرهای سیاهی جنگید تا صلح و آزادگی در جهان برقرار بماند و توانست در این راه پیروزی را از آن اسلام کند.

وی با بیان اینکه امروز شاهدیم که دشمنان اسلام در حال خارج شدن از منطقه هستند، شکست را پذیرفته‌اند و صدای شکسته شدن قدرت رژیم صهیونسیتی شنیده می‌شود، تصریح کرد: امروز استکبار جهانی و اسرائیل به پایان موجودیت خود نزدیک شده است.

رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه در پایان هفته بسیج قرار داریم ادامه داد: مکتب حاج قاسم، یعنی مکتب بسیج و مکتب انقلاب اسلامی و امروز ملت ایران افتخار دارد که افتخار ایران و جهان اسلام از دیار کریمان و خطه خونگرم و ولایت مدار کرمان برخواسته است.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه ما برای حل مشکلات خودمان همه ظرفیت‌ها را در اختیار داریم تصریح کرد: ایران در همه زمینه‌ها از ظرفیت‌های متنوعی برخوردار است اما نارسایی‌هایی هم وجود دارد زیرا ما جزو اقلیم‌های گرم و خشک هستیم.

وی با بیان اینکه ما در آینده روزهای بسیار خوبی را در حل مشکلات مردم مشاهده می‌کنیم خاطر نشان کرد: مردم سالاری اسلامی و دولت اسلامی در همه جنبه‌ها با الگوهای خشک و دیوان سالار محقق نمی‌شود و همه مسائل را نمی‌توان به سرعت حل کرد.

رئیس سازمان بسیج با اشاره به اینکه ما با تاسی از شهید سلیمانی به میدان حل مشکلات می‌رویم به مثابه یک جبهه واحد و نه برای گزارش کار دادن تاکید کرد: برای اینکه مردم ببینند مشکلاتشان به سرعت در دستور کار قرار گرفته و ما در سپاه به دستور فرمانده کل سپاه همه ظرفیت‌های خود را به میدان خواهیم آورد و با دولت خدمتگزار جمهوری اسلامی که اولین اصل آن حل مشکلات مردم است در جهت آبرسانی و رفع آسیب از صنایع متوسط به عنوان مانع زدایی و سایر مسائلی که نیاز به کمک گروه‌های جهادی بسیج دارد به میدان می‌آییم.

اخبار مرتبط

سردار سلامی: دشمن افول کرده و به غروب خود نزدیک می‌شود

سرلشکر سلامی: امکان جنگ از دشمن سلب شده است

اگر نبود اقتدار ما امروز در جبهه مقاومت حرفی نداشتیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha