شهید داود چراغى: هدف من خدمت به اسلام و آزادى قدس است

شهید داود چراغى: هدف من خدمت به اسلام و آزادى قدس است

به گزارش سراج24 از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

3053/ تبرک لحظاتمان با شهید داود چراغى:

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خداوند شهیدان

الحمدالله اشهدان لا اله الا الله وحده لا شریک له و اشهدان محمد عبده و رسوله اللهم صل على محمد و آل محمد.

سپاس شایسته خداست، شهادت میدهم که معبودى  جز خدا نیست. یگانه‌اى که شریکى ندارد و شهادت می‌دهم که محمد (ص) بنده و فرستاده اوست، بار خدایا درود فرست بر محمد و آل او... السلام علیک یا اباعبدالله‌الحسین، درود و سلام به رهبر کبیر و بت‌شکن زمان مرجع مجاهد و منجى نسل آیت‌الله العظمى خمینى ارواحنا له الفداه و درود و سلام بر شهداى گلگون‌کفن کربلاى ایران که با خون خود انقلاب نوپاى ما را آبیارى کردند.

درود بر رزمندگان جان برکف اسلام این شیران روز و زاهدان شب که در جبهه‌هاى غرب و جنوب کشورمان مشغول جانبازى هستند. سلام و درود بر شما ملت قهرمان و شهیدپرور همیشه در صحنه که با وحدت و یکپارچگى خود مشت محکمى بر دهان جیره‌خواران شرق و غرب زدید و درود بر شما پدران و مادرانى که فرزندانتان را در راه خدا به جبهه فرستاده و خواهید فرستاد خوشا به حال شما که دین خود را ادا کرده‌اید و روز قیامت نزد پروردگار روسفید هستید.

دنیا محل آزمایش است و بیش از این چیز دیگرى نیست. به خون پاک و پرجوش شهیدان قسم به خاک پاک کربلاى ایران قسم که تا خون در رگهایم جارى است دست از مبارزه با فساد برنداشته و تا آخرین لحظه عمرم پیرجماران این قلب تپنده امت اسلام را یارى خواهم کرد. بارخدایا! تو شاهد باش جز خدمت به اسلام و قرآن و آزادى قدس و کربلا قصد دیگرى ندارم بارالها از تو می‌خواهم این بنده حقیر و روسیاه را یارى کنى تا بتوانم در راهت قدمى بردارم و دشمنان از خدا بی‌خبر را به همان جایى که تو برایشان وعده داده‌اى بفرستم.

اخبار مرتبط

فوت ۶ نفر بر اثر مسمومیت با گاز CO/ راه‌اندازی۳ پایگاه اورژانس در همدان

افزایش قیمت در کالاهای اساسی نخواهیم داشت/ تولید ۵۵۰ تن مرغ ‍

افزایش شوری خاک در همدان/ میانگین فرسایش سالانه خاک بین ۴ تا ۱۷ تن است

0 نظر

ارسال نظر

capcha