سردار سلامی: در دفاع از اسلام تا آخر ایستاده ایم

سردار سلامی: در دفاع از اسلام تا آخر ایستاده ایم

به گزارش سراج24؛ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع فرماندهان و کارکنان لشکر عملیاتی و مردم پایه ۱۶ قدس گیلان، با اشاره به پشتوانه علمی، تخصصی و تلاش جهادی نیرو‌های سپاه گفت: هیچ جبهه‌ای از قدرت خالی نیست و امروز در همه ابعاد با اقتدار از کیان و نظام ایران اسلامی دفاع خواهد شد. 

سردار حسین سلامی ، لباس جهاد را لباس عزت و افتخار دانست و افزود: امروز با ایجاد جبهه وسیع ائتلاف مجاهدان فی سبیل الله و حلقه مقاومت برای دفاع از بلاد اسلامی و حریم مسلمانان برابر یورش دشمن، حلقه اطمینان به وجود آمده است. 

وی در ادامه با اشاره به حضور سپاه در جبهه‌های گوناگون و در دفاع از عزت و افتخار ملت ، گفت : عاشورا و کربلا همچنان زنده و میدان برای نبرد آماده است. 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نبرد با دشمن را مختص یک جبهه ندانست و افزود : نمونه‌های مختلف قدرت تقابل ایران اسلامی را دشمن ، در زمین ، هوا و دریا تجربه کرده و امروز این قدرت در همه ابعاد به اوج خود رسیده است. 

سردار حسین سلامی به مجموعه ماندگار و نفیس شهدا و ایثارگران اشاره و خاطرنشان کرد : روحیه جهاد و شهادت‌طلبی مرهون ایثارگرانی، چون سرداران شهید املاکی، قلی‌پور، بیگلو و خوش سیرت است که ستون‌های مستحکم مقاومت و حفاظت از اسلام و کشور هستند.

اخبار مرتبط

دشمن کرونا را به میدان جنگ علیه ملت ایران تبدیل کرد

ارمغان شهید سلیمانی عزت‌بخشی به امت اسلامی بود

عاملان ترور شهید سلیمانی در امان نخواهند بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha