صعود یوزهای ایران به فینال با شکست سنگال در رقابت‌های جام بین قاره ای فوتبال ساحلی

صعود یوزهای ایران به فینال با شکست سنگال در رقابت‌های جام بین قاره ای فوتبال ساحلی

به گزارش سراج24؛ مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال ساحلی جام بین قاره‌ای امروز برگزار شد. تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان  که به عنوان تیم دوم به همراه روسیه به این مرحله صعود کرده بود امشب به مصاف سنگال  قهرمان شش دوره قاره افریقا رفت.

تیم ملی کشورمان موفق شد با نتیجه  6 بر  یک به برتری دست یابد تا به فینال این دوره برسد.

تیم ملی کشورمان در نیمه اول با نتیجه 3 بر 2 به رختکن رفت، در نیمه دوم ابتدا سنگال از روی نقطه پنالتی گل چهارم خود را به  ثمر رساند و بعد از این بود که تیم ملی کشورمان توانست 2 گل به ثمر برساند و در پایان نیمه دوم هر دو تیم به تساوی 4 بر 4 به رختکن رفتند.

با شروع نیمه سوم در همان ابتدا ملی پوشان ساحلی توانستند گل پنجم خود را به ثمر برسانند و بعد از آن به گل ششم رسیدند و سنگال توانست یک  گل دیگر به ثمر برساند و  در ثانیه های پایانی تیم ملی کشورمان با زدن گل هفتم  توانستند  با نتیجه 7 بر 5 سنگال را شکست داده و راهی فینال این رقابت‌ها شوند.

در پایان این مرحله تیم‌های ژاپن و اسپانیا برای کسب رده پنجمی و چهارمی و تیم‌های پرتغال و سنگال برای دیدار رده بندی و تیم‌های روسیه و ایران برای عنوان کسب قهرمانی فردا به میدان می‌روند. 

این مسابقات با حضور 8 تیم روسیه، ایران، ژاپن، پاراگوئه، امارات، پرتغال، اسپانیا و سنگال در دو گروه چهار تیمی در دبی در حال برگزاری است.

نتایج بازی‌های امروز به شرح زیر است:

ژاپن  6   امارات   4

اسپانیا 5     پاروگوئه   4

روسیه 7    پرتغال  4

ایران   7     سنگال  5

اخبار مرتبط

ووشوی ایران تاریخ‌ساز شد

نگاهی به ۳ تغییر اساسی ترکیب کی‌روش نسبت به اسکوچیچ

رونمایی از چهره جدید تیم ملی با کی‌ روش پشت درهای بسته

0 نظر

ارسال نظر

capcha