اولین نشست شبکه زنان جریان‌ساز ایران برگزار می‌شود

اولین نشست شبکه زنان جریان‌ساز ایران برگزار می‌شود

به گزارش سراج24؛ لزوم شبکه‌سازی از نیروهای متعهد، متخصص و دغدغه‌مند در حوزه زنان و خانواده و تلاش برای ایجاد یک شبکه مردمی منسجم و مانا که بتواند با نگاه فراگیر و بدور از دسته‌بندی‌های سلیقه‌ای، مشکلات واقعی این حوزه را شناسایی کند و با تمام توان در ایجاد بستر مناسب برای رفع این زخم‌های کهنه بکوشد، هینا را بر آن داشت تا آستین همت بالازند و دست یاری تمام دلسوزان را بفشارد.

شبکه زنان جریان‌ساز ایران، با توکل به خداوند متعال و استعانت از ائمه اطهار، در این نشست ضمن ارائه برنامه‌ها و کارگروه‌های خود در زمینه مردمی‌سازی فعالیت‌های حوزه زنان و خانواده، بر لزوم ایجاد یک جریان هدفمند و اثرگذار ، با رویکردی مردمی و تعاملی از طیف‌های گوناگون در چهارچوب جمهوری اسلامی، تأکید و تلاش خود را آغاز می‌کند.

در اولین نشست «هینا» علاوه بر معرفی برنامه‌ها و اهداف پیش‌رو، میهمانان مختلفی از فعالین عرصه زن و خانواده از تهران و شهرستان‌ها حضور دارند که از میان ایشان می‌توان به دکتر مریم اردبیلی، دکتر ولی‌مراد، دکتر فرهمندپور و ... اشاره کرد.

این نشست ساعت ۱۵ تا ۱۷ روز جمعه ۱۴ آبان‌ماه در سالن آمفی‌تأتر ارسباران واقع در خیابان ارسباران نبش کوچه دانش برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

دستور رئیسی برای پرداخت تسهیلات ویژه ازدواج به دهه شصتی ها

لزوم ایجاد بستری مناسب برای حمایت از نخبگان

پهپادهای کشاورزی ساخت ایران/ نخبگان چگونه هزینه‌ها را کاهش می‌دهند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha