عاملان تیراندازی در بیمارستان شهید محمدی دستگیر شدند

 عاملان تیراندازی در بیمارستان شهید محمدی دستگیر شدند

به گزارش سراج24، سردار غلامرضا جعفری بیان داشت: در پی اعلام وقوع درگیری و تیراندازی در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، بلافاصله مأموران گشت کلانتری و تیم های تخصصی پلیس امنیت عمومی استان در محل حاضر شدند.

وی افزود: پیرو تیراندازی های ماه گذشته که منجر دستگیری عامل تیراندازی گردیده بود ، متهم در اجرای دستور مقام قضائی روانه زندان لیکن به تازگی از زندان ترخیص که متعاقب آن در حوالی ساعت 03:00 بامداد امروز نامبرده به اتفاق چند نفر دیگر منازعه نموده که طی این درگیری یک نفر در این زمینه به وسیله اسلحه سرد مضروب و به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شده بود.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: فرد مذکور جهت پیگیری وضعیت همدست مصدوم خود به بیمارستان مراجعه که در حین درمان مجددا ضاربین با یکدستگاه خودروی پژو 405 نقره ای رنگ با پلاک مخدوش به بیمارستان مراجعه و اقدام به شلیک با اسلحه کلاش می نمایند که در اثر آن نامبرده از ناحیه ی زانو مصدوم گردید.

سردار جعفری با تأکید براینکه با سرعت عمل پلیس و طی یک عملیات ضربتی هر6 نفر از عاملان این درگیری در محل حادثه دستگیر و یک قبضه اسلحه کلاش متعلق به ضاربان کشف شد، تصریح کرد: مصدوم تحت الحفظ در حال درمان می باشد و سایر متهمان نیز جهت ادامه روند مراحل پرونده به پلیس امنیت عمومی استان منتقل شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه استان هرمزگان محلی برای جولان افراد هنجارشکن و قانون گریز نیست، خاطرنشان کرد: پلیس استان بصورت شبانه روزی هرگونه تحرک افراد قانون گریز،هنجارشکن، اراذل و اوباش و کسانی که سعی در آشفته کردن بار روانی جامعه دارند را رصد، و با جدیت و قاطعیت با آنان برخورد می کند.

اخبار مرتبط

۶۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس در هرمزگان اجرا می‌شود

عزاداران حسینی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

استفاده از زبان هنر، انتقال مفاهیم دینی و فرهنگی را تسهیل می کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha