رضایت شهدا در کنار مقام معظم رهبری بودن است

 رضایت شهدا در کنار مقام معظم رهبری بودن است

به گزارش سراج24، سعید عمرانی امروز در شانزدهمین یادواره شهدا و همایش تجلیل از خانواده شهدای دستگاه قضایی استان گلستان در گرگان اظهار کرد: این یادواره‌ها یادآوری است برای اینکه حواسمان باشد نگذاریم پرچم شهدا بر زمین بیفتد.

وی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم شرمنده شهدا نباشیم ولایت مدار و خادم مردم باشیم، تصریح کرد: ادامه راه شهدا خدمت به مردم است و اگر بخواهیم دل شهدا را شاد کنیم باید فاصله و خلاء مسئولان با مردم پر شود.

معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: وقتی سردار دل‌ها شهید سلیمانی به شهادت رسیدند بخش زیادی از مردم برای تشییع آمدند و از همه اقشار در صحنه حضور داشتند و اشک می‌ریختند این امر نشان می دهد که ایشان چقدر به مردم نزدیک و حقیقتاً جا در دل هاى مردم داشتند.

* ارباب‌رجوع همان حوائج‌الناس و فرستادگان خدا هستند و باید با جان و دل به آنان خدمت کنیم

عمرانی با تاکید بر اینکه باید خدمتگذار واقعى مردم باشیم، خاطرنشان کرد: مراجعان به ما همان حوائج‌الناس و فرستادگان خدا هستند و ما باید با جان و دل به آنان خدمت کنیم.

معاون قضایی دادستان کل کشور، ولایت‌مداری را مهم‌ترین آرمان شهدا برشمرد و گفت: در دوران دفاع مقدس شهدا به امام لبیک گفتند و امروز هم اگر می‌خواهیم شهدا از ما راضی باشند باید در کنار مقام معظم رهبری باشیم.

عمرانی با اشاره به خروج آمریکا از افغانستان گفت: امروز در شرق و غرب کشور تحرکاتی در حال انجام است و نشان می‌دهد آمریکا پیش از ترک منطقه اقداماتی را انجام داده تا سبب بروز فتنه و مشکلاتی در منطقه شود و باید بسیار هوشیار باشیم.


حیدر آسیابی رئیس کل دادگستری گلستان

 

* دشمن از ترویج روحیه شهادت‌طلبی مردم ما هراس دارد
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: امروز دشمن بیشتر از این که از پیشرفت‌های نظامی و تکنولوژی ما نگران باشد از روحیه ایثارگری و شهادت‌طلبی مردم ما هراس دارند.

حیدر آسیابی اظهار کرد: هدف از برگزاری این مراسم یادآوری رشادت‌های جوانان جان برکف این مرز و بوم است که نه فقط با تجهیزات که با ایثارگری این کشور و انقلاب را حفظ کردند.

وی تصریح کرد: امروز دشمن بیشتر از اینکه از پیشرفت‌های نظامی و تکنولوژی ما نگران باشد از روحیه ایثارگری و شهادت‌طلبی مردم ما هراس دارند.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: فرهنگ شهادت افتخار ماست و درک این مسئله برای کشورهای غربی سخت است.

آسیابی گفت: برای ما جای افتخار است که ۵۶۰ نفر یعنی نیمی از کارکنان ما در دادگستری را خانواده شهدا و ایثارگر تشکیل می‌دهند که سبب افتخار ماست.

وی خاطرنشان کرد: امسال برنامه‌های ویژه‌ای برای گرامیداشت هفته دفاع مفدس در دستگاه قضایی تدارک دیده شده است که از دیروز با افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در دادگستری آغاز شد و امروز هم از ایثارگران و خانواده شهدای دستگاه قضایی استان تجلیل می‌کنیم.

اخبار مرتبط

خدمت به خانواده ایثارگران یک افتخار است

نصب بیلبوردهای شهدا در مناطق مختلف زنجان

کنگره شهدا یک جریان شتابنده برای ترویج فرهنگ ایثار است

0 نظر

ارسال نظر

capcha