رئیس بنیاد مستضعفان: کار جهادی و مومنانه مأموریت جدی بنیاد علوی است

 رئیس بنیاد مستضعفان: کار جهادی و مومنانه مأموریت جدی بنیاد علوی است

به گزارش سراج24، سید پرویز فتاح عصر امروز در جریان سفر خود به استان یزد در شهرستان بهاباد حاضر شد و با اشاره به حرفه اصلی مردم این شهرستان که کشاورزی و دامداری است، اظهار کرد: کار بنیاد علوی اقتصادی عمل کردن است نه محرومیت زدائی.

وی با تأ کید بر این‌که پروژه‌های فعال در شهرستان بهاباد باید با سرعت بیشتری تکمیل شود، افزود: پروژه‌های بنیاد علوی با هزینه‌های بیت ‌المال اجرا شده و به همین دلیل مردم برای تکمیل آن توقع دارند.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در ادامه با بیان این‌که کار جهادی، انقلابی و مومنانه از جمله مهمترین مأموریت این بنیاد در سطح کشور است، گفت: بنیاد مستضعفان بردو بال بنیادی و علوی استوار است.

فتاح با اعلام خبر ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی دیگر برای خانواده‌های محروم فاقد پوشش حمایتی در کشور تصریح کرد: بنیاد مستضعفان علاوه بر آن ۱۰ هزار واحد که مختص مددجویان کمیته امداد است را نیز مد نظر خود داشته در مرحله دوم، تفاهم نامه‌ای با بنیاد مسکن برای منظور ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی دیگر ویژه خانواده‌های محروم فاقد پوشش حمایتی امضا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس این تفاهم نامه، بنیاد مستضعفان ۱۰۰۰ میلیارد تومان را برای ساخت واحدهای مسکونی در دستور کار متقبل شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به این‌که دولت رئیسی دولت محرومان است و شعار این دولت نیزمحرومیت زدائی است تأکید کرد: ما در استان یزد تا به حال منطقه‌ای را انتخاب نکرده بودیم و با مشورت و نظر استاندار شهرستان بهاباد به عنوان منطقه هدف انتخاب شده است.

فتاح در پایان تصریح کرد: اقدامات بنیاد علوی در بهاباد بیشتر به منظور محرومیت زدایی در بخش‌های مختلف، ایجاد اشتغال پایدار و فراهم کردن زیر ساخت‌های لازم برای کمک به توسعه این شهرستان خواهد بود.

اخبار مرتبط

فتاح:آغاز عملیات اجرایی احداث ۱۰ هزار واحد مسکن محرومان در کشور

الگوهای اثرگذار کار جهادی و تبلیغی بوشهر معرفی می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha