کنگره سه هزار شهید فرصتی برای همدلی و همکاری

 کنگره سه هزار شهید فرصتی برای همدلی و همکاری

به گزارش سراج24، صبح امروز سردار قدرت‌الله کریمیان در آیین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت استان ایلام گفت: امسال باید منتظر رویداد بزرگ فرهنگی کنگره سه هزار شهید باشیم و تلاش کنیم تا نقش بی‌بدیل استان ایلام را برجسته کنیم. 

وی با بیان اینکه باید فضاسازی‌هایی انجام بگیرد تا کار بزرگ رزمندگان به درستی به همه نشان داده شود افزود: کنگره ملی شهدا متعلق به همه‌ی اقشار و شهدا است؛ همه‌ی ما مدیون دفاع مقدس با نقش آفرینی شهدا هستیم. 

جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) گفت: ما استمداد طلب میکنیم تا همه متولیان امر ما را کمک کنند تا بتوانیم به نحو احسن کنگره را برگزار کنیم این کنگره فرصتی برای همدلی و همکاری مردم است و تجلی همدلی مسوولین برای بزرگداشت شهدا است.

وی ادامه داد: تا قبل از چهارم آذر ماه اجلاسیه‌های متعدادی برگزار می‌کنیم با هدف آنکه بتوانیم تمام عرصه‌های در دفاع مقدس را به درستی به نسل جوان منتقل کنیم و نقش کسانی که در دفاع مقدس حضور داشتند به درستی به همگان منتقل شود. 

سردار کریمیان به تشریح برنامه‌ها پرداخت و افزود: ۴۳ خدمت به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راستای برگزاری کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام تعریف شده، همچنین اهدای جهیزیه، ساخت منزل محرومین، آزادسازی زندانیان غیر عمد و... را هم در دستور کار خود داریم. 

وی تصریح کرد: نیت‌ها را باید خالص کنیم تا تاثیرگذاری کنگره را ببینیم و به اثرگذاری کنگره امید داشته باشیم و بتوانیم از این خوان گسترده بهره ببریم.

اخبار مرتبط

اختتامیه هفدهمین کنگره ملی شب شعر عاشورایی برگزار می‌شود

دعای مکارم الاخلاق دعای بسیار عمیق و جامعی است

غدیر اقیانوس بیکرانی است که فیض جوشان آن تا بهشت جاری است

0 نظر

ارسال نظر

capcha