زاکانی مدیران زن در شهرداری را اخراج می کند؟!

 زاکانی مدیران زن در شهرداری را اخراج می کند؟!

به گزارش سراج24، چندی پیش خبر رسید که قرار است شهردار تهران بلیط مترو را 20 هزار تومان کند. در یک جلسه کارشناسی، شهردار تهران گفته بود که 10 سال است دولت سهم  خود را در اتوبوس و مترو نداده و بررسی طلب‌ها نشان می‌دهد که بدهی‌های دولت سر به فلک کشیده است. 

شهردار تهران همچنین تأکید کرده بود که به دنبال راهکارهایی برای دریافت مطالبات خود هستیم.

دروغ 13/برخی چیزی ندارند که بگویند/افزایش قیمتی در کار نیست

بعد از انتشار این خبر حمله‌های زیادی به شهردار تهران شد. برخی گفتند که شهردار قرار است نیامده همه چیز را گران کند.

بعد از واکنش‌ها و هجمه‌های زیاد، شهردار تهران انتشار این خبر را دروغ سیزده عنوان کرد و گفت: به هر حال برخی چیزی ندارند بگویند، درون یک جلسه تخصصی که پیرامون موضوع تمام شده قیمت بلیط مترو و بررسی راهکارها برای توسعه مطرح شده بود، جمله‌ای را درمی‌آورند و منتشر می‌کنند. نه بنا بر افزایش قیمت است، نه تغییری در شرایط. چیزی که ما دنبال می‌کنیم این است که ظرفیت‌های مترو را بالا ببریم و  خدمتگزاری کنیم و پاسخگوی مطالبات جدی مردم باشیم. 

چند روز دیگر دوباره خبر رسید که قرار است مدیران جدید، زنان را از شهرداری حذف کنند.

زنان مدیر در رأس مدیریت شهری جابجا و یا مجبور به استعفا می شوند!

برخی اعلام کردند که برای خوشایند شهردار جدید، تغییراتی رخ می‌دهد که طی آن زنان مدیر در رأس مدیریت شهری جابجا و یا مجبور به استعفا شوند.

گفته شد که برخی از شهرداران مناطق بیست و دوگانه به بهانه تفکرات جدید حاکم بر شهرداری تهران و شورای شهر اقدام به برکناری برخی بانوان مدیر کرده‌اند و یا اینکه آنها را تحت فشار گذاشتند که اگر استعفا ندهند، پست آنها به کارشناس تقلیل می‌کند و دوباره خبر آمد که 4 تا 5 تن از مدیران زن در برخی مناطق و نواحی برکنار شده‌اند و یکی از آنها هم مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 5 است. 

چمران: خبر برکناری بانوان مدیر در این دوره کذب است

اما مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران به این خبر واکنش نشان داد و گفت: چنین چیزی صحت ندارد. البته شاید استثنائاتی بوده، ولی قانونی در این زمینه وجود نداشته و لذا این قضیه کذب است. 

نگران فعالیت شهرداری هستیم!

چند روزی است که برخی از افراد نسبت به فعالیت‌های این دوره مدیریت شهری ابراز نگرانی می کنند این در حالی است که در چهار سال گذشته که مدیریت شهری در دست اصلاح‌طلبان بود، در شهر نه تنها هیچ اقدامی صورت نگرفت، بلکه عقب‌ماندگی‌های جدی را هم شاهد هستیم.

ای کاش این نگرانی ها را 4 سال پیش هم مطرح می کردید/ مشکلاتمان را بر گردن گذشتگان نمی اندازیم

مهدی چمران در این باره هم گفت: اخیراً برخی در مورد فعالیت‌های مدیریت شهری اظهار نگرانی کرده‌اند و ای کاش این نگرانی‌هایشان را چهار سال پیش هم مطرح می‌کردند. ما جزو افرادی نیستیم که سعی کنیم مشکلاتمان را بر گردن گذشتگان بیندازیم. سعی می‌کنیم که برنامه‌هایمان را پیش ببریم. 

براساس این گزارش، بازار شایعات در شهرداری تهران داغ است. انتصابات هنوز در دوره جدید مدیریت شهری تکمیل نشده است. هر روز اخبار ضد و نقیضی به گوش می‌رسد. عده‌ای خودشان شایعه می‌کنند و بعد خودشان همان شایعه را تکذیب می‌کنند. حال باید دید تخریب‌چی‌ها تا کجا می‌خواهند پیش بروند؟

اخبار مرتبط

حضور شهردار تهران در غرفه شرکت بهره برداری مترو

زاکانی: جایگاه شوراها و شهرداری‌ها باید تغییر کند

زاکانی: پرونده معتادان متجاهر در نیمه دوم سال بسته می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha