توزیع ۱۳ هزار بسته معیشتی از ابتدای کرونا توسط طلاب بسیجی اصفهان

 توزیع ۱۳ هزار بسته معیشتی از ابتدای کرونا توسط طلاب بسیجی اصفهان

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام رحمت‌اله صادقی در حاشیه توزیع ۸۰۰ بسته معیشتی بسیج طلاب اظهار داشت: تاکنون طلاب و روحانیون بسیجی در قالب طرح شهید سلیمانی بیش از ۱۳ هزار بسته معیشتی تقدیم هم استانی‌های خود کردند و در مرحله جدید از طرح شهید سلیمانی نیز، ۸۰۰ بسته معیشتی تهیه و آماده شده است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) افزود: طلاب بسیجی در عرصه‌های مختلف خدمت‌رسانی و کمک‌رسانی، جهاد و تلاش فعالیت‌های چشم‌گیری داشتند، از جمله حضور در آرامستان‌ها، حضور در بیمارستان‌ها و کمک به کادر درمان و پرستاران عرصه سلامت و هم اکنون در دو بیمارستان، طلاب بسیجی در کنار کادر درمانی حضور دارند و در حال خدمت‌رسانی به بیماران عزیز هستند.

وی خاطرنشان کرد: در طرح شهید سلیمانی از جمله بحث محله‌محور، طلاب بسیجی همگام با دیگر بسیجیان حضور فعال و چشم‌گیری داشتند و در مراکز واکسیناسیون، به همراه بسیجیان در حال جهاد شبانه‌روزی و خدمت‌رسانی به هم‌استانی‌ها هستند.

صادقی افزود: یکی از اقدامات چشمگیر طلاب بسیجی از ابتدای شیوع ویروس کرونا، طرح مواسات بود که برادران و خواهران طلبه در این طرح فعالیت چشمگیری داشتند؛ تاکنون بیش از 13 هزار بسته معیشتی تقدیم هم‌استانی‌های خود کردند و در این مرحله 800 بسته معیشتی به همت خیرین هم‌استانی آماده‌سازی شده است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) در پایان افزود: این بسته‌ها توسط طلاب بسیجی درب خانه‌های نیازمندان درگیر کرونا، توزیع خواهد شد و روحانیون بسیجی در طرح شهید سلیمانی دوشادوش اقشار و ملت بزرگ ایران در حال خدمت‌رسانی و کمک به آسیب‌دیدگان کرونا هستند.

اخبار مرتبط

کیفرخواست ۷۰ متهم اغتشاشات در اصفهان صادر شد

شهیدی که دغدغه وحدت شیعه و سنی در کرمانشاه را داشت

پرداخت ۸۲ میلیارد تومان اعتبار برای مسکن مددجویان کمیته امداد اصفهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha