افزایش همکاری حوزه‌ های علمیه خواهران و سازمان تبلیغات اسلامی

افزایش همکاری حوزه‌ های علمیه خواهران و سازمان تبلیغات اسلامی

به گزارش سراج24؛ با عنایت به ظرفیت‌های موجود در ارکان مختلف حوزه‌های علمیه خواهران اعم از طلاب، اساتید، دانش آموختگان، مدیران و معاونان و همچنین امکانات و مسئولیت‌های تعریف شده برای سازمان تبلیغات اسلامی، همکاری‌های استانی دو دستگاه گسترش پیدا می‌کند.

«استفاده از ظرفیت ادارات کل تبلیغات اسلامی استان‌ها در راستای آموزش، توانمندسازی و مهارت افزایی طلاب و مبلغان حوزه»، «تعامل مدیریت‌های استانی دو مجموعه جهت همکاری رسانه‌ای و فضای مجازی»، «همکاری ادارات کل تبلیغات اسلامی جهت اعزام مبلغان حوزه و اجرای برنامه‌های تبلیغی» و «اجرای برنامه‌های پژوهشی مشترک» بخشی از سرفصل‌های همکاری‌های استانی حوزه‌های علمیه خواهران و سازمان تبلیغات است.

از دیگر سرفصل‌های همکاری این دو دستگاه می‌توان به مواردی همچون «تسهیل نقش آفرینی مشاوران حوزه در عرصه‌های عملیاتی»، «همکاری ادارات استانی در مناسبت‌های تبلیغی» و «ایجاد زمینه ورود حوزه‌های علمیه خواهران در عرصه‌های در اختیار سازمان تبلیغات اسلامی از قبیل: هیئت‌های مذهبی، جلسات قرآنی، مساجد و حسینیه‌های کشور و صدور مجوز مراکز فرهنگی» اشاره کرد.

قرار است، همکاری‌های استانی این دو دستگاه با برگزاری جلسات مستمر و استفاده از ظرفیت دانش آموختگان، مبلغان، مشاوران، پژوهشگران و اساتید گسترش بیشتری پیدا کند.

اخبار مرتبط

سازمان تبلیغات پیگیر دغدغه‌های نوجوانان است

حجت الاسلام محمد قمی: اهل بیت (ع) پرچمدار تبیین و روشن کردن راه حق بودند

برگزاری همایش لشکر فرشتگان در حوزه هنری تهران/ حاج‌ علی‌ اکبری: شگفت انگیز تر از حماسه کربلا واقعه ای نداریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha