با صدور متنی؛

امام جمعه تنگستان بوشهر از عوامل سریال گاندو تشکر کرد

امام جمعه تنگستان بوشهر از عوامل سریال گاندو تشکر کرد

به گزارش سراج24؛ در متن این تقدیرنامه آمده است:

"جناب آقای مجتبی امینی تهیه کننده محترم سریال «گاندو»:
بنا به فرموده امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام   «من لم یشکر المنعم من الخلوقین  لم یشکر الله عزوجل» به عنوان خادم   و امام جمعه شهرستان تنگستان   استان بوشهر بر خود فرض می‌دانم از جنابعالی و همه عزیزان عوامل سریال فاخر گاندو، مدیر شبکه سه و  رئیس سازمان صدا  و سیما کمال   تقدیر و تشکر داشته باشم. سریالی که با الگوپردازی مفاخر و مشاهیر خطه استکبار ستیز جنوب بویژه  تنگستان و شهید رئیسعلی دلواری در بخش‌هایی از این سریال؛ تجلی غنای تاریخی و مردمان مبارز و خوش نام استان بوشهر است. جوان امروز از هنر  و  ابزار رسانه در گام دوم انقلاب - که  گام تحول و عدالت خواهی، گام امیدسازی و میدان داری جوانانی با اراده است - انتظار  جریان سازی مطالبه گفتمان‌های انقلاب اسلامی را دارد، مطالبه استمرار پاسداشت خون شهدا و گام کم کردن «فاصله میان  بایدها و واقعیت ها».
هنر و رسانه به جوان امروز حاضر در میدان جنگ شناختی می‌آموزد که« برای برداشتن گام‌های استوار در آینده باید گذشته را درست شناخت و از تجربه‌ها درس گرفت».این چنین آثار فاخر و تراز هنری با نشان دادن اقتدار و عزت ایران اسلامی و دفاع از خون پاک شهید رئیسعلی دلواری - که گذشته پر افتخار این جغرافیاست – به جوان امروز می آموزد که در دفاع از شمال و جنوب، شرق و غرب جغرافیای اعتقادی باید همچون حاج قاسم سلیمانی ثابت قدم بود.«ابزارهای رسانه ای پیشرفته و فراگیر امکان بسیار خطرناکی در اختیار کانون های ضد معنویت و اخلاق نهاده است» که با جریان سازی هنر و هنرمندان متعهد و انقلابی می توان به زیبایی هرچه تمام‌تر تقابل دوگانه «اسلام و استکبار» برای جوان امروز در قالب هنر تجلی بخشید.
خون امثال شهید رئیسعلی دلواری‌ها چنان لرزه بر امپراطوری بریتانیای کبیر انداخت که خورشید آنها در خلیج همیشه فارس غروب کرد  و قبرستان آنها خود شاهدی بر اضمحلال  قدرتهای پوشالی است.مردم خطه استکبار ستیز جنوب بویژه تنگستان سرافراز  خواستار «استمرار  جریان رسانه ای متعهد و انقلابی» برای تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های  «نظام انقلابی» هستند. توفیقتان مستدام. 
حبیب پهلوزاده امام جمعه شهرستان تنگستان.استان بوشهر"

اخبار مرتبط

روایت ترور نافرجام حاج قاسم در یک سریال/ عده‌ای تهدیدمان می‌کنند

ویدئو/ سکانس جنجالی در گاندو ۲ / ادعای نقش مذاکرات در آزادسازی نفتکش ایرانی

بازیگر «گاندو» کارشناس مهمان «محاکات» شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha