حماس: تاریخ، شجاعت اسرا در شکستن ابهت اسرائیل را ثبت خواهد کرد

 حماس: تاریخ، شجاعت اسرا در شکستن ابهت اسرائیل را ثبت خواهد کرد

به گزارش سراج24، «فوزی برهوم» سخنگوی جنبش حماس به اسرای قهرمان فلسطینی که موفق شدند از زندان جلبوع رژیم صهیونیستی فرار کنند، درود فرستاد.

برهوم گفت که بازداشت تعدادی از این قهرمانان نبرد «تونل آزادی» تنها یک دوره از دوره‌های درگیری نامحدود و گسترده با رژیم اشغالگر اسرائیلی است که فلسطینیان ساکن کرانه باختری را به استمرار مقاومت و انتفاضه گسترده در برابر رژیم اشغالگر و یاری اسرا و دفاع از حقوق، اراضی و مقدسات آن‌ها سوق خواهد داد.

طبق گزارش خبرگزاری فلسطینی «شهاب»، تاریخ این صحنه شجاعانه و قهرمانی شش اسیر در «نبرد تونل آزادی» که به شکسته شدن ابهت رژیم اشغالگر و نظام امنیتی آن منجر شد، به ثبت خواهد رساند.

برهوم تأکید کرد که نبرد تونل آزادی بار دیگر در دل‌های فرزندان ملت فلسطین امید را زنده کرد و نشان داد که کرانه باختری و انفجار آن در برابر رژیم اشغالگر جهت رهایی از این رژیم هر لحظه ممکن است، رخ دهد و این نیازمند گسترش صحنه درگیری با دشمن و تشدید اقدامات جهادی و مقاومتی در سراسر کرانه باختری، شهرها و روستاهای آن است.

رسانه‌های صهیونیستی صبح امروز (شنبه) از بازداشت دو اسیر فراری فلسطینی دیگر خبر دادند و بنابراین تاکنون چهار اسیر از مجموع شش اسیر فراری بازداشت شده‌اند.

چهار اسیر مذکور به همراه دو اسیر دیگر در پانزدهم شهریور موفق شدند از طریق حفر تونل، از زندان جلبوع در شمال فلسطین اشغالی فرار کنند؛ زندانی که تحت تدابیر شدید امنیتی قرار دارد.

اخبار مرتبط

رژیم صهیونیستی باید بهای آتش بس در غزه را بپردازد

حماس: تل آویو بهای مورد نظر مقاومت را پرداخت خواهد کرد

رژیم صهیونیستی ۴ اسیر فلسطینی را به طراحی عملیات تروریستی متهم کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha