تولید روزانه ۶۰۰ بطری آبمیوه و شربت برای بیماران کرونایی

تولید روزانه ۶۰۰ بطری آبمیوه و شربت برای بیماران کرونایی

به گزارش سراج24، محمدرضا ابو با اشاره به اینکه روزانه حدود ۵٠٠ بطری آبمیوه و ١٠٠ بطری شربت به دست بسیجیان جهادگر در حال تولید است، بیان کرد: روزانه ۱۵ جهادگر فعال بسیجی خواهر و برادر از دانشکده‌های مختلف دانشگاه فردوسی در این کار خیرخواهانه و انسان دوستانه شرکت می‌کنند، این طرح از ۳۱ مرداد ماه شروع شده و تا اوایل نیمه دوم شهریور ماه ادامه دارد و تاکنون ۸۰ جهادگر خواهر و برادر در این طرح شرکت داشته‌اند.

مسئول رسانه بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی ضمن بیان این نکته که این فعالیت‌ها توسط گروه جهادی شهید چمران که ذیل بسیج دانشجویی است اجرا می‌شود، گفت: خیرین هم در این طرح با اهدای مبالغ نقدی و میوه، با ما همکاری دارند.

وی اظهار کرد: تهیه آب سیب، آب هویج، شربت گلاب و زعفران و شربت بیدمشک در دستور کار ما قرار دارد و این آبمیوه و شربت‌ها در بیمارستان‌های مختلف از جمله بیمارستان امام رضا(ع) و قائم(عج) در میان کادر درمان و بیماران توزیع می‌شود.

ابو با تاکید بر اینکه پروتکل‌های بهداشتی به طور کامل در حین انجام عصاره‌گیری و تهیه شربت رعایت می‌شود، بیان کرد: برادران در یک محوطه کاملا ایزوله در بیمارستان امام رضا(ع) به این کار می‌پردازند و خواهران نیز در دانشگاه مشغول هستند و این جهادگران مجهز به گان، ماسک، دستکش، پاپوش و سرپوش و با رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی مشغول به تهیه آبمیوه و شربت هستند.

مسئول رسانه بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی گفت: مردم و خیرین با مراجعه به ربات تلگرامی ما با آیدی @BasFum_bot می‌توانند در این کار خیر سهیم باشند.

اخبار مرتبط

کرونا ۱۸ البرزی دیگر را به کام مرگ کشید

پرستار کرمانشاهی با ابتلا به کرونا درگذشت

اردوهای راهیان نور در استان‌های زرد و آبی ممکن شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha