فاز جدید طرح «آقا حساب کردند» آغاز شد

فاز جدید طرح «آقا حساب کردند» آغاز شد

به گزارش سراج24، هادی غلامی اظهار کرد: با توجه به شرایط دشوار موج پنجم کرونا و برای کمک‌رسانی بیشتر به خانواده‌هایی که توان مالی چندانی ندارند و گاهی چند عضو خانواده آن‌ها به کرونا مبتلا شده‌اند، در قالب طرح «آقا حساب کردند» به نام علی بن موسی‌الرضا(ع) در خرید و تسویه‌حساب هزینه داروهای کرونا کمک صورت می‌گیرد.

مدیر امور مجاورین بنیاد کرامت رضوی افزود: این طرح با همراهی تشکل‌های مردمی و کانون‌های خدمت رضوی در سطح شهر مشهد برای شناسایی خانواده‌های کم‌توان و پرداخت درصدی از هزینه‌های تهیه داروهای موردنیاز بیماران کرونایی در حال اجراست.

وی ادامه داد: بسته به سطح نیاز افراد، حتی تخفیف ۱۰۰ درصدی هم به خرید داروها تعلق می‌گیرد.

غلامی با اشاره به شیوه شناسایی و مساعدت صورت گرفته در قالب این طرح جدید یادآور شد: تعدادی از خادمیاران در داروخانه‌های محوری شهر مستقرشده‌اند و با هماهنگی انجام‌شده با داروخانه، نسبت به پرداخت بخشی یا همه هزینه داروهای نیازمندان اقدام می‌شود.

به گفته وی، بخشی از افراد تحت پوشش این طرح نیز در جریان حضورشان در مرکز درمان سرپایی بیماران کرونایی زائرسرای رضوی شناسایی‌شده و مورد مساعدت قرار می‌گیرند.

گفتنی است؛ اداره کل نذورات آستان قدس رضوی نیز در قالب «نذر تسویه‌حساب داروی بیماران نیازمند کرونایی» آماده دریافت نذورات مردمی است و خیرین می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۱۱۲۹۱۳۳۳ و یا کد دستوری #۸* و یا مراجعه به دفاتر نذورات حرم منور رضوی کمک‌های خود را در این زمینه اهداء کنند.

اخبار مرتبط

کمک مومنانه‌ی 17 میلیارد تومانی برای تامین جهیزیه و لوازم‌التحریر

توزیع بیش از یک میلیارد بسته کمک معیشتی و بهداشتی توسط سپاه خوزستان

توزیع بیش از یک هزار بسته معیشتی و تحصیلی در چهارمحال و بختیاری

0 نظر

ارسال نظر

capcha