مطیعی عضو هیأت امنای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس سمنان شد

 مطیعی عضو هیأت امنای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس سمنان شد

به گزارش سراج24، سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با صدور حکمی حجت‌الاسلام‌و المسلمین مرتضی مطیعی، نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان را به سمت عضو هیأت امنای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان سمنان تعیین و منصوب کرد.

در این حکم آمده است: همکاری در حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و روحیه سلحشوری و ثبت حماسه دلاورمردان ایران اسلامی افتخار و توفیق بزرگی است که نصیب شما شد؛ بی‌شک حفظ ارزش‌ها و حماسه‌سازی‌های فرزندان برومند و شجاع این مرز و بوم در گرو اهتمام تمام علاقه‌مندان این عرصه است.

در ادامه این حکم بیان شده است: ان‌شاءالله با توکل و استمداد از خداوند تبارک و تعالی و پیروی از صراط نورانی حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان والامقام و پیروی از فرامین فرمانده معظم کل قوا، حضرت امام خامنه‌ای و بهره‌گیری از قابلیت‌های خود و توانمندی‌های استان و همکاران در انجام مأموریت‌های محوله در راستای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس موفق و مؤید باشید.

این حکم از سوی سرهنگ محمدحسن سلامی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان به نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان اهدا شد.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

مراسم هفته دفاع مقدس نباید امری تشریفاتی و کلیشه‌ای شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha