پیام تبریک دکتر نگاهداری به مناسبت روز پزشک

پیام تبریک دکتر نگاهداری  به مناسبت روز پزشک

به گزارش سراج24؛ متن پیام تبریک دکتر بابک نگاهداری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز پزشک به شرح ذیل است:

"باسمه تعالی
روز پزشک را به پزشکان عزیز و همه تلاشگران عرصه صیانت از سلامت و بهداشت جامعه تبریک عرض می‌کنم. 
در حالی که این روزها موج پنجم کرونا سخت‌تر از گذشته مردم عزیز ما را مبتلا و تعداد کثیری را به کام مرگ می‌کشاند، مجاهدان خستگی ناپذیر بخش درمان کشور با ایثار و فداکاری وصف ناپذیری همچنان افتخار آفرینی می‌کنند. چه آن عزیزانی که در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به درمان بیماران مشغول‌اند و چه متخصصان حوزه واکسن که شبانه روز به تولید واکسن کرونا اهتمام می‌ورزند و موانع و محدودیت‌ها و گاها نامهربانی‌ها آنها را ناامید نمی‌گرداند و چه پرستاران و بهیارانی که در مراکز تزریق واکسن مشغول فعالیتند، همه و همه افتخار آفرینانی هستند که بایستی از آنها صمیمانه تقدیر و تشکر نمود و روز پزشک را به آنان تبریک عرض کرد. 
یقینا بسیاری از معاندان خارجی در این امید به سر می‌برند که ایران عزیز به سبب تحریم‌های ظالمانه و مشکلات اقتصادی، زودتر از هر کشوری در برابر ویروس منحوس کرونا از پای درآید، اما با اتکا به خداوند متعال و تلاش شبانه‌روزی پزشکان و کادر درمان و تلاشگران عرصه سلامت و بهداشت، و با همراهی مردم این آرزوها برباد رفت. با این حال سرعت عمل بیشتر مسئولان در تولید و یا خرید واکسن و رعایت بیشتر دستورالعملهای بهداشتی از سوی مردم، می‌توانست تلخی شرایط این روزها را بسیار اندک سازد.  امید است در روزها و هفته‌های آینده، اهتمام توامان به این دو مهم، روزهای بهتری را در پیش روی ما قرار دهد."

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha