یادداشت؛

کمک فرقه منافقین به کشور های غربی در ترور دانشمندان هسته ای ایران

 کمک فرقه منافقین به کشور های غربی در ترور دانشمندان هسته ای ایران

به گزارش سراج24؛ حسن عابدینی کارشناس مسائل سیاسی: گروهک تروریستی منافقین به سبب جنایت های بسیار گسترده‌ای که بر ضد مردم ایران داشته بر هیچکس ناشناخته نیست این گروهک با راه اندازی ترورهای کور بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم ایران را به خاک و خون کشید که جز اولین تروریست هایی بودند که پیش از داعش اقدام به کشتار بی رحمانه مردم می کردند.

این گروهک منافقین، عملیات تروریستی زیادی در کشور انجام دادند که منجر به شهادت مسئولان بلند پایه جمهوری اسلامی ایران شد. از جمله در روز هفتم تیرماه یه شهادت رسیدن دکتر بهشتی، معمار نظام قضایی جمهوری اسلامی ایران به همراه 72 تن از یارانش که مقامات ارشد جمهوری اسلامی بودند.  

بر اثر عملیات تروریستی در روز هشتم شهریورماه به شهادت رسیدن رئیس جمهور رجائی و نخست وزیر باهنر شدند و از دیگر اقدامات جنایتکارانه این گروه یک انفجاردیگر در مسجد ابوذر بود که منجر به مجروح شدن رهبر معظم انقلاب اسلامی شد.

در یک اقدام تروریستی دیگر ده ها تن شهید شدند که از جمله آنها برخی از شهدای محراب هستند، شهید اشرفی اصفهانی، شهید مدنی و شهید دستغیب که در زمره پاکان بسیار مورد پذیرش جامعه بودند که هنگام نماز جمعه به شهادت رسیدند. این هم در کارنامه جنایت بار گروهک تروریستی منافقین ثبت شده است.

یک بخش دیگر از جنایات منافقین به جاسوسی از مردم ایران و کشور ایران برمی گردد که هم در داخل کشور آن زمان یک فردی از مقام ارشد گروهک تروریستی منافقین به نام سعادتی به عنوان جاسوس دستگیر شد و بعد به عراق کوچک کردن به رژیم بعث صدام پناه بردند که در آنجا هم سال ها برضد رزمندگان اسلام اقدام به انجام فعالیت‌های جاسوسی کردند.

گروهک منافقین در موضوع مرصاد هم تلاش کردند با حمایت رژیم صدام از آن ها به کشور حمله کنند. اگرچه این جنایت آن ها بی‌پاسخ نماند و شکست خوردند. اما از مناطقی که عبور می‌کردند بدترین جنایت ها را برضد حتی بیمارانی که در بیمارستان بودند انجام دادند.

یکی دیگر از موضوعات، کمک فرقه منافقین به کشورهای غربی در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران است. تلاش بر جریان‌سازی و جنجال دروغین در فعالیت های صلح آمیز هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران از دیگر اقدامات جنایتکارانه ی بود که این گروهک تروریستی انجام دادند.

البته منافقین یک فرقه هستند و همه ی افراد این فرقه بگونه ای مسخ شده در چارچوب سیاست های که از طرف سران این گروهک تعیین می شود عمل می‌کنند. آن ها به دلیل اینکه هزینه های شان را از کشور های اروپایی، آمریکایی و سران سعودی می گیرند به طبع باید دستورات آن ها را اطاعت کنند.

منافقین دیگر توان انجام عملیات تروریستی ندارند و بیشتر به فضای مجازی روی آورده اند و با استقرار در تیرانا زیر چتر امنیتی کشورهای اروپایی و آمریکایی تلاش می‌کنند که با دروغ پراکنی، تحقیر، افکار عمومی را مورد هجمه قرار دهند. این فرقه از ابتدا تا انتها یکپارچه بر ضد مردم ایران و بر ضد تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران عمل کرده است.

این یک فرقه مرده تلقی می‌شود اما کشورهای غربی کوشش می‌کنند با تنفس مصنوعی سالانه گروهک منافقین را مطرح و کمک مادی برای آن ها جمع‌آوری کنند. تا بتوانند این فرقه سرپا نگهدارند.

اگر چه این فرقه از جهت افکار عمومی مردم ایران یک گروهک تروریستی ضد ملی و ضد اسلامی هستند. اما اروپایی ها و آمریکایی ها کوشش می‌کنند که حداقل برای مدت کوتاهی آن ها را سالانه در رسانه‌های غربی و عربی مطرح کنند.

از تندروترین افراد و مقامات کاخ سفید چه سابق و چه کنونی از جمله جان بولتون که مشاور امنیت ملی ایالات متحده آمریکا بوده همراه با  برخی دیگر از افراد، در این نشست های سالانه گروهک منافقین شرکت می کنند تا یک تنفس مصنوعی به این گروهک و افرادی که سالها فریب آن ها را خوردند بدهند.

این گروهک چند سال پیش در فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا قرار گرفت اما متاسفانه مجدداً آن ها را از فهرست گروه تروریستی خارج کردند چون میخواستند از توان منافقین برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند، که البته این توان را ندارند و طی ۴۲ سال گذشته هم نتوانستند به اهدافشان برسند.

اگرچه ممکن است اقدام‌های علیه جمهوری اسلامی ایران در مواقع مختلف انجام بدهند، از جمله جاسوسی، کمک به ترور مقامات مسئول، دانشمندان هسته‌ای و ملت ایران، که این فعالیت ها تلاشی برای زنده نگهداشتن گروهک منافقین است.

در واقع منافقین از عراق هم رفتند به دلیل جنایت هایی که بر ضد مردم عراق انجام دادند، از جمله کشتار مردم عراق معروف به انتفاضه شعبانیه و کشتار مردم مسلمان کورد در منطقه شمال که بر ضد صدام در آن زمان قیام کرده بودند و به عنوان خط مقدم مبارزه با مردم کورد عراق اقدام به جنگ و ستیز کردند. چیزی که امروز وجود دارد فرقه منافقین کارنامه‌ای پر از شرارت، جنایت، ترور و کشتار دارند.

اخبار مرتبط

چرا رهبر انقلاب بر ترس غرب از الگوی پیشرفت ایران تأکید کردند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha