قوامی در گفتگو با سراج24؛

گروهک منافقین به معنای واقعی کلمه منافق هستند

گروهک منافقین به معنای واقعی کلمه منافق هستند

به گزارش سراج24؛ ناصر قوامی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار سراج24 در خصوص اقدامات تروریستی و کارنامه سیاه گروهک منافقین در قبال جنایات متعدد نسبت به مردم ایران، اظهار داشت: گروهک منافقین قبل از انقلاب هم منحرف بودند و حتی به خودشان هم رحمی نمیکردند زمانی بعضی از نفرات آنها به ملاقات امام رفتند امام همانجا متوجه نفاق و انحراف آن ها شد و به آن ها تذکر داد که قیام مسلحانه نکنید وگرنه تباه می شوید.

وی افزود: بعد از انقلاب هم این گروه مرتکب بزرگترین جنایت ها شدند و دولت و جمهوری اسلامی را وادار به پاسخگویی کردند. گروهک منافقین افرادی دو رو و خائنی هستند که علیه ایران اقدامات آشکار و نهان بسیاری انجام دادند و بنا به اعتراف خود مرتکب جنایت علیه حاقل 17 هزار نفر ایرانی شده اند.


این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: این گروهک علمای بزرگی همچون آیت الله دستغیب و آیت الله مدنی را به شهادت رساندند و همچنین دفتر حزب جمهوری اسلامی را منفجر کردند و حتی نفوذی آنها که کشمیری بود قصد داشت چند روز قبل از انفجار ساختمان ریاست جمهوری با همان کیف مواد منفجره وارد جماران و نزد امام رود که خوشبختانه از ورود او ممانعت به عمل آمد.

قوامی ادامه داد: این سازمان جهنمی همچنان بعد از بیست سال حاضر نیست خبر مرگ مسعود رجوی را اعلام کند و فضای بسته ای بر این سازمان حاکم است، این سازمان نه قبل از انقلاب و نه در این زمان هیچ پایگاه اجتماعی در میان مردم ایران نداشته و ندارد.

وی بیان کرد: در دنیای امروز این سازمان هیچ جایگاهی ندارد حتی این گروه برای خود رئیس جمهور انتخاب کرده و اعتقادی به انتخابات ندارد. همین افراد با همه توان خود در فضای مجازی مردم ایران را ترغیب به عدم مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری اخیر کردند که البته ناموفق بودند. 
این کارشناس مسائل سیاسی افزود: در بُعد بین الملل نیز سیاستمداران دنیا از اینان نفرت دارند اما گاهی اوقات ممکن است از آن ها به عنوان چماقی علیه جمهوری اسلامی ایران و به عنوان ابزار دستی در مقابله با نظام مستقر در تهران استفاده کنند. 

قوامی بیان کرد: برگزاری نشست های سالیانه این گروهک کاری نمایشی و تبلیغاتی است و از زمان قبل انقلاب هم کار تبلیغاتیشان قوی بوده است. کشورهای مطرح غربی و از جمله در رأس آنها آمریکا هم امروز متوجه بی خاصیت و بی توانی گروهک منافقین شده اند و برای همین است که دیگر همچون گذشته حسابی روی آنها ندارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بعضی از منافقینی که از ایران گریختند پدران پولداری داشتند و ضمن اینکه از همه کشورهای جهان کمک های مالی دریافت کرده و می کنند و از آن برای کار های تبلیغاتی هزینه میکنند اما در نهایت باز هم نتوانسته اند برای خود پایگاه و جایگاهی مردمی چه در ایران و چه در خارج از ایران شکل دهد.

اخبار مرتبط

تلاش رسانه های معاند برای به حاشیه بردن سفر رئیس جمهور به روسیه

اعضای شورای شهر تهران از سمت خود استعفا دهند و برای جریان اصلاحات هزینه‌تراشی نکنند

اصلاح طلبان نقش آپاندیس را در دولت دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha