تبریک رئیس جمهور پرتغال و نخست‌وزیر بلژیک به آیت‌الله رئیسی

 تبریک رئیس جمهور پرتغال و نخست‌وزیر بلژیک به آیت‌الله رئیسی

به گزارش سراج24، رئیس جمهور پرتغال و نخست‌وزیر بلژیک در پیام‌های جداگانه به آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور جدید جمهوری اسلامی ایران تبریک گفتند.

براساس اعلام سفارت جمهوری اسلامی ایران در لیسبون، «مارسلو ربلو د سوسا» رئیس جمهور پرتغال با ارسال پیامی به رئیس جمهور جدید از سوی خود، مردم و دولت پرتغال، تحلیف آیت‌الله رئیسی را تبریک گفت و برای وی در پیشبرد مسئولیت مهمی که بر عهده‌اش گذاشته شده، آرزوی موفقیت کرد.

رئیس جمهور پرتغال در این پیام تعهد این کشور به توسعه مستمر روابط دو کشور را مورد تأکید قرار داده و ابراز اطمینان کرده است که این امر به نفع هر دو ملت خواهد بود.

* تبریک نخست‌وزیر بلژیک

از سوی دیگر، براساس اعلام سفارت جمهوری اسلامی ایران در بروکسل، «الکساندر دی کرو» نخست‌وزیر بلژیک نیز با ارسال پیامی خطاب به آیت‌الله رئیسی، تحلیف رئیس جمهور جدید کشورمان را تبریک گفت و برای وی در راستای پیشبرد منافع مردم ایران آرزوی موفقیت کرد.

نخست‌وزیر بلژیک در این پیام عنوان کرده است: می‌خواهم از این فرصت برای تأکید بر اهمیت روابط بین پادشاهی بلژیک و جمهوری اسلامی ایران استفاده کنم. امیدوارم در دوره ریاست جمهوری جنابعالی این روابط بیشتر توسعه یابد.

اخبار مرتبط

تنقیح قوانین ضروری است/ نباید گرفتار حاشیه‌ها شویم

ارتباط شورای عالی انقلاب فرهنگی با قوای سه گانه مشخص شود

برگزاری جلسه فوق العاده دولت برای بررسی بودجه ۱۴۰۱ به ریاست آیت الله رئیسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha