استمرار جشنواره کتابخوانی رضوی نقطه قوت این حرکت فرهنگی

 استمرار جشنواره کتابخوانی رضوی نقطه قوت این حرکت فرهنگی

به گزارش سراج24، علیرضا شهبازی مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد و افزود: یکی از معروف‌های مهم جامعه امروزی ترویج فرهنگ مطالعه است و جشنواره کتابخوانی رضوی که بستری شایسته و مزین به فرهنگ رضوی است، به بهترین شکل ممکن انجام این معروف را مهیا می‌کند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کتاب عنصری است که می‌تواند در تعالی روحی انسان مؤثر واقع شود و او را تا رسیدن به عرش خدایی همراهی کند اظهار کرد: اگر این نبود، معجزه پیامبر خاتم، کتاب مبین قرار داده نمی‌شد، در اهمیت مطالعه همین بس که نخستین دستور خداوند به پیامبرش خواندن است، در نتیجه بر ما واجب است که در راه ترویج مطالعه و ایجاد زمینه لازم برای تعمق و تأمل که سنتی قرآنی است گام برداریم.

وی بیان کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی که امروز شاهد برگزاری یازدهمین دوره آن هستیم، اقدامی در خور شأن این سنت الهی است و جا دارد قدردان زحمات نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به عنوان متولی این برنامه باشیم.

شهبازی افزود: استقبال بسیار خوبی در دوره‌های گذشته از این جشنواره در کشور و به تبع آن در استان همدان به ویژه شهرستان کهن نهاوند صورت گرفته و نشان

اخبار مرتبط

جشنواره طراوت برگزار می‌شود

فراخوان دومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا (ع) منتشر شد

حرم مطهر رضوی همچون حرم امام حسین (ع) یک رسانه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha