صدرالحسینی در گفتگو با سراج24:

گروهک منافقین در ایران هیچ جایگاهی ندارد/کارنامه سیاه «ضد حقوق بشری» رجوی

گروهک منافقین در ایران هیچ جایگاهی ندارد/کارنامه سیاه «ضد حقوق بشری» رجوی

به گزارش سراج24؛ سید رضا صدر الحسینی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار سراج24 در خصوص عملکرد گذشته و حال فرقه منافقین و اقدامات تروریستی آن ها نسبت به مردم در داخل و خارج از مرزهای ایران، اظهار داشت: با توجه به جنایت غیر قابل بخششی که سازمان منافقین از سال ۱۳۵۷ تاکنون داشته بسیار تعجب آور است که چرا کشورها و نهادهای حقوق بشری دارند از گروهک منافقین حمایت کرده و اجازه می‌دهند اجلاس‌های سالانه شان در آن کشورها برگزار شود.

وی گفت: واقعیت امر این است که نزدیک به ۱۷هزار نفر در ایران در سال های ۶۰ و ۶۱ توسط منافقین به شهادت رسیدند و در بسیاری از موارد منافقین نسبت به شهادت رساندن این مردم بیگناه که از همه اقشار جامعه زنان، مردان، کودکان، جوانان و سالمندان بودند، افتخار کرده و به عنوان گزارش کار ارائه می کردند و بدین وسیله حقوق ماهیانه دریافت می کردند. 

صدرالحسینی تصریح کرد: در واقع سازمان منافقین، بخشی از تروریست های بین‌الملل هستند که تحت حمایت و سرپرستی آمریکایی‌ها و با کمک رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی منطقه هدایت می شوند.

 گروهک منافقین جزو جریان‌های منفوری است که در جمهوری اسلامی ایران هیچ جایگاهی از جهت افکار عمومی ندارد.

 این کارشناس مسائل سیاسی افزود: اما به دلیل ظرفیتی که می‌تواند برای نظام سلطه در داخل ایران ایجاد کند در سال های گذشته مورد حمایت ویژه سرویس های اطلاعاتی قرار گرفت. 

وی ادامه داد: این فرقه تروریستی در همه جنایات و شکنجه اسرای سرافراز ایرانی با صدام همکاری می کرد و بعد از پایان دفاع مقدس فرقه رجوی به دلیل منفوریت در بین مردم عراق از کشورعراق اخراج و در کشورهای اروپایی مستقر شدند.

صدرالحسینی بیان داشت: انتقال این منافقین و حمایت آنها تاکنون تحت نظارت مستقیمCIA  و موساد است. البته بخش عمده‌ای از هزینه‌های این فرقه تروریستی منفور و مخوف را سعودی ها می پردازند.

این کارشناس مسائل سیاسی در مورد نشست های سالیانه گروهک منافقین در کشورهای اروپایی و مهمانان افراط گرای آمریکایی گفت: در اجلاس‌های سالانه فرقه تروریستی تعدادی از شاهزادگان و مقامات فعلی و قبلی عربستان شرکت کرده و به سخنرانی در آن نشست ها هم پرداخته اند.

 وی تصریح کرد: در سال‌های اخیر به ویژه در دوران ترامپ مقامات کاخ سفید با دریافت حکم در این جلسات حضور یافته و به عنوان سخنران حاضر شدند و در جلسات این سازمان تروریستی علیه ملت ایران شعار دادند. 

صدرالحسینی افزود: از جمله این افراد، مشاور امنیت کاخ سفید است که در چند نوبت به سخنرانی علیه ملت ایران پرداخت. این شخص در سخنرانی خود اعلام کرد به زودی در تهران جشن سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی و برپایی پرچم سازمان منافقین را اجرایی می کنیم.

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان درخصوص حضور کشورهای اروپایی و آمریکایی در نشست های این فرقه تروریستی خاطرنشان کرد: با این اوصاف سوال اساسی این است که آیا مردم ایران می توانند با کشورهای اروپایی و آمریکایی که مقامات آنها در این نشست ها خواهان براندازای جمهوری اسلامی و قاتلان ملت ایران هستند، رابطه حسنه داشته باشند.

اخبار مرتبط

ویدئو/ خدمت خونین منافقین به مردم/17000 نفر ترور شدند

ویدئو/ 3 روایت از سازمان منفور منافقین؛ از رجوی تا بغدادی، جنایت علیه زنان، حرمسرای مسعود

مجاهدین خلق به دنبال اجرای برنامه های آمریکا و اسرائیل در کشورمان هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha