ورود بسیج سازندگی برای رفع آسیب‌های اجتماعی ضرورت دارد

 ورود بسیج سازندگی برای رفع آسیب‌های اجتماعی ضرورت دارد

به گزارش سراج24، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به سالروز پیام مقام معظم رهبری به اعضای گروه‌های جهادی بسیج سازندگی در یازدهم مرداد ماه سال ۱۳۹۸ اظهار کرد: تفکر جهادی و کار جهادی برخواسته از ایمان و اراده الهی یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است. در گام دوم انقلاب اسلامی کشور نیازمند تقویت و ترویج کار جهادی در همه ابعاد و عرصه‌ها است چرا که اساس کار انقلاب اسلامی فعالیت جهادی است.

وی با اشاره به رویکرد بسیج در تبدیل تهدیدات به فرصت ادامه داد: خوشبختانه در طی این سال‌ها گروه‌های جهادی بسیج با حضور به موقع خود در حوادث و بحران‌ها علاوه بر اینکه منشأ خدمات زیادی بوده‌اند همواره تهدیدات را به فرصت‌ها تبدیل کرده‌اند که نمونه آن حضور مؤثر در سیل و زلزله سال‌های گذشته و همین بیماری منحوس کرونا بود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: فعالیت بیش از ۱ هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در عرصه‌های مختلف نشان از علاقه جوانان و نوجوانان استان برای خدمت رسانی به محرومین دارد و حضور جوانان و نوجوانان در اردوهای جهادی درس زیادی برای آنها دارد که مهمترین آن خداشناسی و معرفت است.

دری نجف آبادی خاطر نشان کرد: رفع آسیب‌های اجتماعی به مدیریت جهادی نیاز دارد و ورود بسیج سازندگی برای حل آسیب‌های اجتماعی یک ضرورت مهم است و همه باید در این خصوص با برنامه‌ریزی و جدیت اقدام کنند.

وی تاکید کرد: گسترش کیفیت و کمیت اردوهای جهادی یکی از اولویت‌های مهمی است که باید مورد توجه باشد و باید تلاش کرد در همه عرصه‌ها و با رویکرد تخصصی انجام شود.

اخبار مرتبط

ساخت 13 هزار مسکن برای محرومان

تشکیل ۳۸هزار گروه جهادی محلات

دامنه رسالت بسیج سازندگی جغرافیای جهان اسلام و مقاومت اسلامی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha