فعالیت‌های ماندگار انقلاب اسلامی باید به نسل‌های بعد منتقل شود

فعالیت‌های ماندگار انقلاب اسلامی باید به نسل‌های بعد منتقل شود

به گزارش سراج24، آیت الله رسول فلاحتی ظهر شنبه در دیدار رئیس و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت ۱۲ مرداد سالروز تأسیس این شورا، اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهاد متولی برگزاری مناسبت‌های انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان افزود: در رأس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک مجتهد قرار دارد که عمار مقام معظم رهبری و از افتخارهای نظام اسلامی است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نابسامانی مناسبت‌های انقلاب را ساماندهی کرد، گفت: این شورا هیچ انحرافی در مسیر انقلاب و رهبری نداشته و نیروهای آن در این مسیر مانده‌اند.

آیت الله فلاحتی به نبود ریزش‌ها در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: در رأس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی انسان پاکی است و لکه سیاهی نسبت به آیت الله جنتی نمی‌توان یافت.

وی با تاکید بر اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مسیری را که تاکنون پیموده باید ادامه دهد، بیان کرد: فعالیت‌های ماندگار انقلاب اسلامی باید به نسل‌های بعدی برسد.

نماینده ولی فقیه در گیلان، تلاش برای رضای خدا در ایام الله‌های انقلاب را مهم خواند و تصریح کرد: تلاش‌ها در صورتی ماندگار است که برای رضای خدای باشد.

آیت الله فلاحتی، خواستار شناسایی پیشکسوتان انقلاب اسلامی شد و اظهار کرد: یکی از نهادهای مردمی که در هر استان می‌تواند پیشکسوتان انقلاب را شناسایی و به نسل‌های بعدی معرفی کند، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

وی با بیان اینکه حفظ صحنه‌های زیبای ایام‌های انقلاب اسلامی برای آیندگان بسیار مؤثر است، تصریح کرد: اجتماع عظیم مردم در صحنه‌های انقلاب را حفظ کنید و این تجربه را به سازمان‌های مربوطه انتقال دهید.

اخبار مرتبط

اسلام پایه گذار آزادی اجتماعی زنان است

«حسینیه ایران» برند مذهبی یزد

روابط عمومی‌ها عهده دار بیان سلامت دستگاه‌ها و اعتماد سازی

0 نظر

ارسال نظر

capcha