110 زندانی زن در عید غدیر آزاد می‌شوند

 110 زندانی زن در عید غدیر آزاد می‌شوند

به گزارش سراج24، حامد خیرخواهان مدیر قرارگاه جهادی شهید احمد گودرزی و رئیس مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه این مرکز با هدف کمک به اقشار کم درآمد و مستضعفان، محرومیت‌زدایی، اشتغال‌زایی، ارتقای سلامت، عمران و آبادانی مشاوره حقوقی و روانشناسی راه اندازی شده است، اظهارداشت: در استان‌های تهران، قزوین، گیلان، مازندران و به تازگی سمنان و خراسان رضوی گروه جهادی ما مشغول خدمت‌رسانی به هموطنان است.

ارائه خدمات مشاوره حقوقی به خانواده‌های زندانیان

وی افزود: در یک اقدام جهادی و در راستای منویات رهبری معظم، جهت تقویت نهاد خانواده و احقاق حقوق اقشار در معرض آسیب، برای اولین بار در کشور؛ مرکز نیکوکاری شهدای م‍دافع حرم و قرارگاه جهادی شهید مدافع حرم احمدگودرزی با همکاری و مساعدت وکلای قوه قضائیه، کارشناسان و مشاوران خانواده برجسته  به ارائه خدمات مشاوره حقوقی، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناختی پرداختند.

خیرخواهان تصریح کرد: ارائه خدمات مشاوره حقوقی و مشاوره خانواده با همکاری حقوقدانان و مشاوران برتر کشور در مرکز نیکوکاری شهدای مدافع بستر مناسبی برای محرومیت زدایی فراهم می‌کند.

آزادسازی ۱۱۰ زندانی زن در روز عید غدیر

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته در مجموع با ۵۲ میلیارد تومان کمک مردمی نقدی و غیرنقدی به نیازمندان در قالب طرح‌های مختلف خدمات‌رسانی کردیم، گفت: به مناسبت عید غدیر خم بنا داریم طرح آزادسازی ۱۱۰ زندانی زن در تهران و ۵ شهرستان‌ دیگر را اجرایی کنیم. این زندانیان سرپرست خانوار هستند. البته آزادسازی بانوان زندانی که بچه کوچک دارند هم در اولویت است.

خیرخواهان ادامه داد: به مناسبت عید غدیر خم و به نام مبارک حضرت علی (ع)، با همتی که خیرین از خود نشان دادند، بستر آزادسازی این زندانیان فراهم شده است و امیدواریم با فراهم شدن کمک‌های مردمی بیشتر، بتوانیم زندانیان دیگری را نیز آزاد کنیم... این پویش برای آزادسازی زندانیان از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر اجرا می‌‌شود.

اخبار مرتبط

آزادی ۶۰۰ زندانی در همدان با یک «عذرخواهی»

مسابقه بازی موبایلی «مدافعان آزادی»

خیر یزدی با هزینه روضه خوانی زندانی آزاد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha