پویش «غدیری‌ام» در یزد راه‌اندازی می‌شود

پویش «غدیری‌ام» در یزد راه‌اندازی می‌شود

به گزارش سراج24، مریم حسن پور با اشاره به برنامه های غدیری و دهه امامت و ولایت حوزه علمیه خواهران استان یزد از برپایی جشن ویژه نوعروسان حوزوی خبر داد و اظهار داشت: دختران و بانوانی که از سلاله سادات هستند نیز مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

وی از برگزاری مراسم م عنوی عرفه ویژه بانوان خبر داد و افزود: در روز عید قربان نیز نذورات قربانی توسط خواهران حوزه علمیه بین نیازمندان توزیع می شود.

حسن پور ادامه داد: توزیع غذای گرم بین نیازمندان همچنین توزیع غذای گرم در خانه های سالمندان استان نیز از برنامه های ماه ذی الحجه است که توسط خواهران حوزه علمیه یزد اجرا می شود.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد از برگزاری مسابقات کتابخوانی، کرسی‌های آزاد اندیشی و برگزاری وبینار با محوریت غدیر، ولایت، امامت و مباهله خبر داد و گفت: برنامه های فرهنگی متعددی با محورهای یاد شده از عید قربان تا عید مباهله اجرا می شود.

وی همچنین از راه اندازی پویش بزرگ «غدیری ام» خبر داد و اظهار داشت: این پویش با مشارکت بانوان حوزه علمیه در فضای مجازی برگزار می شود.

حسن پور یادآور شد: طلاب جهادی در این ایام برای خدمت رسانی به دختران و بانوان مناطق محروم استان یزد به این مناطق اعزام خواهند شد تا علاوه بر تبلیغ و ترویج غدیر، به دختران و بانوان نیز خدمت رسانی کنند.

وی از جمله این خدمات به برگزاری مراسم جشن رایگان در منازل مناطق محروم، مشاوره رایگان، تغذیه مادران شیرده نیازمند، کمک درسی به دختران محصل، خدمت به بیماران و سالخوردگان و … اشاره کرد.

حسن پور همچننی از برپایی جشن ویژه دختربچه‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست به مناسبت دهه امامت و ولایت خبر داد و تاکید کرد: امیدواریم هر یک از ما بتوانیم مروج و مبلغ شایسته ای برای غدیر باشیم.

اخبار مرتبط

امام جمعه یزد: قضاوت‌ها باید بر پایه مستندات قوی استوار باشد

پویش ملی «به رنگ مدرسه» آغاز شد

خیر یزدی با هزینه روضه خوانی زندانی آزاد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha