رشد صنعتی کشور در اوج تحریم‌ها بی‌نظیر است

رشد صنعتی کشور در اوج تحریم‌ها بی‌نظیر است

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید حسن عاملی ظهر شنبه در مراسم آغازین عملیات اجرایی مجتمع تولیدی در اردبیل اظهار کرد: بعد از ماه‌ها پیگیری و تلاش نمایندگان و مسئولان استان شاهد آغاز عملیات احداث این مجتمع صنعتی هستیم که قطعاً در مسیر تحول صنعتی این استان تأثیرگذار خواهد بود.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان با چنگ و دندان تلاش می‌کنند تا استقلال و عزت کشور را حفظ کرده و اجازه ندهند تا بیگانگان کوچک‌ترین دخالتی را در مسیر پیشرفت این کشور داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: در ۴۰ سال اخیر و در اوج محاصره تکنولوژی صنعتی و علمی کشورمان، جوانان خوش‌فکر توانستند به پیشرفت‌های محیرالعقولی دست پیدا کنند که نمود و نشانه‌هایی از آن را در اجرای چنین پروژه‌های عظیم صنعتی شاهد هستیم.

آیت الله عاملی افزود: برای زدودن چهره محرومیت از استان اردبیل شایسته است چنین مجتمع‌های تولیدی و صنعتی به ویژه در بخش فولاد و آهن تقویت شده و بیش از هر زمان دیگر سرمایه‌گذاران مورد تکریم و توجه قرار گیرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: به جای حفظ پول در بانک و راکد ماندن آن شایسته است دارندگان سرمایه برای افزایش فرصت اشتغال و عزت جوانان به سرمایه‌گذاری‌های کوچک و بزرگ دست بزنند چرا که امروز جهادی مقدس‌تر از ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای جوانان بیکار نیست.

امام جمعه اردبیل اضافه کرد: در فرصت ۳۰ ماهه این مجتمع راه‌اندازی خواهد شد تا با سرمایه‌گذاری ارزی و ریالی و حمایتی که مسئولان استان انجام می‌دهند، بهره‌برداری از این کارخانه و تقویت زنجیره تولید را به شکل مناسب و مطلوب شاهد باشیم.

اخبار مرتبط

اعطای ۱۷ میلیارد تومان تسهیلات به بهبودیافتگان مواد مخدر در همدان/ افزایش زمان نگهداری معتادین متجاهر

حامل‌های انرژی در بودجه ۱۴۰۱ تغییر نمی‌کند

تدبیر ویژه دولت برای رشد اقتصادی استان‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha