پیشکسوت کیک بوکسینگ ایران در گفتگو با سراج24:

وعده های روحانی فقط در حد شعار بود/خروج ورزشکاران از کشور به امید کسب درآمد یک فاجعه است

وعده های  روحانی فقط در حد شعار بود/خروج ورزشکاران از کشور به امید کسب درآمد یک فاجعه است

به گزارش سراج24؛ مهدی رودگر رییس سبک تای کیک بوکسینگ ایران و مدیر مسئول پایگاه خبری اقتصاد جوان در گفتگوی اختصاصی با سراج24 در موضوع اوضاع کار رسانه ای در دولت یازدهم و دوازدهم  گفت: حوزه رسانه به دلیل عدم حمایت، پرداخت یارانه و عدم توزیع تبلیغات، وضعبت مناسبی نداشت و با توجه فرمایش مقام معظم رهبری حفظ الله در ارتباط با مسائل قانونی، عملا دستگاههای اجرایی علی رغم اعلام و انتشار موارد تخلف، عکس العملی نداشتند.

وی در خصوص اوضاع جوانان در دولت روحانی افزود: به دلیل کسادی کار و شفاف نبودن فضای کاری شرایط خوبی برای جوانان نداشتیم. تورم و گرانی بار روانی زیادی را برای جوانان ایجاد کرد و باعث شد تا روند زندگی و آنچه را که برای هر جوانی در مورد ازدواج، شغل و ایجاد کسب و کار باشد به تعویق بیاندازد. در واقع وعده های جناب روحانی فقط در حد شعار بود.

رودگر که در مسائل ورزش های رزمی در ایران جزو پیشکسوتان است گفت: موضوع رانت و ایجاد لابی های ورزشی و باند بازی های گروهی باعث پس رفت ورزش خصوصا رشته های رزمی شد و از جمله از آنها خروج ورزشکاران از کشور به امید کسب در آمد از خارج از کشور گردید که این یک فاجعه است.

مهدی رودگر در پایان با بیان خواسته هایی از رئیس جمهور منتخب انتخابات 1400 بیان کرد: رییس جمهور منتخب مراقب مشاوره افرادی که اطرافشان هستند باشند. باید از تاریخ عبرت گرفت و در سریال مختارنامه دیدیم که بن شمیت با مشاوره خرس خاله ها باعث از بین رفتن دو تن از سرداران قیام مختار شد. امیدواریم کسانی را که برای مشاوره و اطلاع از وضعیت جامعه انتخاب می نمایند اصلح باشند.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha