احداث هزار واحد طرح مسکن محرومان در قم

 احداث هزار واحد طرح مسکن محرومان در قم

به گزارش سراج24، علیرضا تابش  در آیین کلنگ زنی و آماده سازی دو هزار واحد مسکونی در پردیسان قم حضور یافت با بیان این که کار پی سازی برخی از این واحدها آغاز شده است اظهار کرد: در مجاورت این طرح، ۵۰۰ واحد مسکونی نیز در طرح اقدام ملی مسکن استان قم با متوسط پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد در دست پیگیری است.

وی تأمین مسکن مردم کشور را اولویت نظام و مسؤولان نظام دانست و ابراز امیدواری کرد امکانات بیشتر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ایفای سهم بیشتر این بنیاد را در تأمین مسکن مردم به دنبال داشته باشد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: ما با تمام قوت و قدرت در خدمت طرح های مسکن هستیم تا این مشکل را در حد ممکن کاهش دهیم و مردم دغدغه ای در این مسئله نداشته باشند.

وی با اشاره به این که هزار واحد طرح مسکن محرومان در قم در دست پیگیری است افزود: در سطح کشور، احداث ۱۱۰ هزار واحد در طرح مسکن محرومان در دستور کار قرار داشت که البته ۶۵ هزار واحد از آن تحویل شده و بقیه نیز در دست اقدام است.

وی با تأکید بر این که برای حل مشکل مسکن باید سهم زمین از آورده مردم حذف شود از دو برابر شدن وام ها و تسهیلات پرداختی به مردم خبر داد و گفت: تلاش ها بر این بوده که سختگیری ها کاهش یابد، اگرچه مردم هم باید آورده خود را برای تعلق گرفتن وام ها ارائه دهند تا کار احداث واحدهای مسکونی به موقع به پیش برود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پایان سخنان خود از هماهنگی های ایجاد شده در بین دستگاه های قم برای تسریع در روند ساخت طرح های مسکن تقدیر کرد و یادآور شد: خوشبختانه شاهد حمایت های خوبی از سوی مدیریت استان در این موضوع بوده ایم که امیدواریم این حمایت ها تداوم داشته باشد.

اخبار مرتبط

آیت الله سعیدی: سادات به دلیل انتسابشان به پیامبر(ص) تعهد و مسئولیت بیشتری دارند

آمادگی همه جانبه برای برگزاری کنگره 4000 شهید روحانی در قم

کنگره شهدای روحانی در شهر مقدس قم برگزار می شود/آشنایی با نقش روحانیت در انقلاب اسلامی

0 نظر

ارسال نظر

capcha