برای برون رفت از وضعیت فعلی نیازمند مدیرانی جوان و انقلابی هستیم

برای برون رفت از وضعیت فعلی نیازمند مدیرانی جوان و انقلابی هستیم

به گزارش سراج24؛ حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی اظهار داشت: مدیران دولت سیزدهم باید مدیرانی جوان، متخصص و پای‌کار انقلاب باشند.

وی افزود: مدیران ژنرال خسته لابی‌کار به درد کشور ما نمی‌خورند و ما امروز نیازمند جوانانی متخصص و با انگیزه هستیم.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: ما با توجه به شرایط فعلی برای بهبود وضعیت نیازمند اقدام انقلابی هستیم و اقدام انقلابی مدیر انقلابی را می‌طلبد.

نیک‌بین خاطرنشان کرد: برنامه‌محوری یکی از شاخصه‌های مهمی است که باید در انتخابات مدیران دولت بعد مدنظر قرار گیرد و ما امروز اگرچه نیازمند مدیرانی پرتلاش و با انرژی هستیم اما این تلاش و کوشش باید براساس یک برنامه مدون باشد نه بی‌برنامه و بی‌هدف.

وی افزود: مدیران دولت بعد به دور از رنگ‌ها و جناح‌های مختلف باید مدیرانی انقلابی و در تراز انقلاب باشند چرا که تنها در این وضعیت است که می‌توانیم به بهبود شرایط امیدوار باشیم.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: برون‌رفت از مشکلات فعلی در گرو دولتی با مدیران جوان و انقلابی است و ما امروز نیاز مبرم به چنین مدیرانی داریم.

نیک بین خاطرنشان کرد:‌ همانطور که در جنگ تحمیلی با جوانان 22 سال تا 32 سال به پیروزی رسیدیم در جنگ اقتصادی امروز هم با جوانان حزب‌الهی 32 ساله تا 42 ساله به پیروزی خواهیم رسید.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha