معرفی اعضای کابینه از شایستگان جزو تعهدات دولت انقلابی است

معرفی اعضای کابینه از شایستگان جزو تعهدات دولت انقلابی است

به گزارش سراج24، حزب تمدن اسلامی در بیانیه‌ای ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ اعلام کرد که معرفی اعضای کابینه از شایستگان کارآمد و مردمی را در راستای ایفای تعهدات مقرر دولت انقلابی و تحول‌گرا می‌داند.

متن کامل بیانیه حزب تمدن اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور و مشارکت بالای مردم درپای صندوق‌های رای، صفحه درخشان دیگری را در نظام سیاسی کشور و مردمسالاری دینی رقم زد و می‌بایست در این شرایط دشوار و پیچیده سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و از طرفی تحرکات جبهه مخالف داخلی و رسانه‌های استکباری و عوامل عبری عربی آن در منطقه از مردم در صحنه و میدان‌دار در جمهوری اسلامی تقدیر کرد. ان‌شاءالله رئیس‌جمهور منتخب در این استقبال پرشور مردمی در خدمتگزاری حداکثر استفاده‌ را خواهد نمود.

حزب تمدن اسلامی ضمن تبریک به مردم عزیز و سرافراز، توفیقات روزافزون در ایفای نقش درست و شایسته خدمتگزاری به صاحبان اصلی انقلاب اسلامی و تحقق امانت امام راحل (ره) و شهدا و ایثارگران جریان مقاومت و تحقق وظایف مقرر در قانون اساسی را از رئیس‌جمهور و دیگر قوا و مراکز تصمیم‌گیر خواستار بوده و همواره پیگیر نظام و مردم گرانقدر خواهد بود.

حزب تمدن اسلامی معرفی اعضای کابینه از شایستگان کارآمد و مردمی و دارای رویکرد صادقانه (که همواره مورد تأکید شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی بوده) و فراهم کردن زمینه‌های برنامه محوری در اجرا و تقویت جریان منظم تشکل‌ها را در راستای ایفای تعهدات مقرر دولت انقلابی و تحول‌گرا می‌داند و ان‌شاءالله که چنین شود.

حزب تمدن اسلامی

اخبار مرتبط

کارنامه قابل قبول دیگر از دولت انقلابی

اعلام نتایج رای اعتماد مجلس به کابینه سیزدهم/همه وزرا به غیر از باغ‌گلی رای اعتماد گرفتند

انتخاب اعضای کابینه آیت‌الله رئیسی به مرحله ارزیابی‌ تخصصی رسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha